Jump to content

Windows 10, Windows 7 i ostala WIN familija


shonne

Preporučeni Komentari

Ne znam šta želiš da postigneš dual boot opcijom gde su ti oba OS windowsi, ali ja to nikada nisam pokušavao, kombinaciju Linux/Windows jesam i to je svaki put išlo bez problema ali uvek tako da sam prvo particionisao hard, instalirao Windows PRVO a potom Linux. I onda sve ide kao podmazano.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako ti trazi driver za DVD , onda USB flesku selis fizicki sa porta na port , dok ne nadjes onaj USB port koji je primarni tj. ima native drivere u biosu

 

prepoznaces vec .... na tom port instalacija ide sve normal , kao da si je pokrenuo sa DVD drive-a

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

seli kabel na drugi USB port dok ne nadjes native

 

ako se nastave drugi problemi najverovatnije problem citanja DVD-a , onda nacrtaj image na USB flash (rufus-2.2.exe) i furaj ponovo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

42 minutes ago, sir Oliver said:

Windows 10 je win koji ima sve. Ali STEAM ne radi na njemu nego na 7ici. Zato dva windowsa.

PS nije moj PC

 

Nego šta da radim sa tim flagom 9?

Otkud to da Steam ne radi na Win 10? Moj ga sin sasvim normalno koristi, evo sada već punih godinu dana (ranije Win 7).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, Ras said:

Otkud to da Steam ne radi na Win 10? Moj ga sin sasvim normalno koristi, evo sada već punih godinu dana (ranije Win 7).

Nem pojma. Tako mi rekli. Ja ne igram. STEAM na W10 valjda fura samo kupljene igre a ovaj STEAM na win7 piči i piratske.

Srbistan je ovo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja se posle ovog velikog apdejta vratio na 8.1...posle godinu dana upotrebe win10

ne znam kako ali difender je stalno javljao neki malver koji nije mogao da očisti, pa je komp počeo na 15-20 min da restartuje

oteram ga u pm i vratim na 8.1...baš mi nešto lepo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni se 10 dobro pokazao, na svim masinama a na onom za muziku sedmica. 

Ovih dana sam bio zaokupljen drugim problemom a rešenje neočekivano dovelo do Win 10, naime, na MacBook pro imam Boot Camp i instalirane Win 10 i Os X Yosemite a iz razloga teškog prelaska sa Win okruženja na Os x.

Medjutim racunar se jako grejao do mere da ne može na krilo da se stavi. Proverena baterija, nije, zamenjena pasta na procesoru, nije, punjac - isproban drugi, nije.

Kada sam već odustao od potrage i pomirio se da i7 previse greje, ulogujem se juče na Yosemite i baaaaam računar ladan ko špricer. Forsirani Hd youtube snimcima, instalirana Opera, ma radi milina jedna. 

Kompajliranje po svoj prilici da nije dobro rešenje,  Win ostaje do daljeg na disku jer sam Foobar podesio da fura na DSD S.M.S.L. M8 zbog radi slušanja na godišnjem odmoru. 

Po povratku proučavanje i probavanje zvučnih mogućnosti Mac - Thunderbolt tra broć i td.

Ah da, jedan problem ne mogu za sada da rešim. Nemam zvuk na Yosemite jer je onamo na Win podešavanja sve poremetila. Ako neko ima rešenje nek se javi, ako ne posle odmora batalim Win 10.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, crni said:

ja se posle ovog velikog apdejta vratio na 8.1...posle godinu dana upotrebe win10

ne znam kako ali difender je stalno javljao neki malver koji nije mogao da očisti, pa je komp počeo na 15-20 min da restartuje

oteram ga u pm i vratim na 8.1...baš mi nešto lepo

Na koji nacin se vraca 8.1 sa win10?
Mislio sam da to nije moguce!?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Taj drek je sjajna stvar za one koji maltretiraju da m se cisti komp...instaliras, podesis da se prilikom svakog iskljucenja browsera brise temp, cashe i mirna glava. Poziv dosadnih ljud su bas redji u tom slucaju :D

Interesantna vest ovih daba da piratrbay prilikom posecivanja njihove strance uzima de procesorske snage sa vaseg kompa kako bi rudario. Interesantan i dovitljiv nacin da se finansiraju.

 

Sent from my LG-E460 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...