Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

WWW.RTS.RS

Убиство немачког дипломате у Паризу, које је довело до једног од највећих нацистичких погрома - тзв. Kристалне ноћи, подстакло је британског композитора Мајкла Типита на компоновање ораторијума Дете нашег времена 1939. године.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ Hvala za Dawn Upshaw, u pravu si - bolje je izvođenje od Beth Gibbons. Pre neki dan sam slušao izvođenje Lize Džerard, pa rekoh da vidim ima li još neko i tako naleteh na Beth.

Moja draga i ja smo još pre neku godinu pričali o Tigranu u stilu - ovaj ludak kad dođe, idemo makar nam bilo poslednje. 
I onda saznam za koncert ovde.   :suicide2:

Lep provod ti želim! :punk:

Izmenjeno od Aciko
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ Beth je manirom razmažene rock zvezde, ničim zasluženo na ploči poručila: dedicated to Jane Gibbons (This one's for you mum) :bad:

muziku komponovao Gorecki, dirigovao Pendrecki a ona se koznakako ubacila u priču kojoj nije dorasla, i osetila se toliko bitnom da dedikuje nekom nešto.. msm - fuj :)

 

a, Tigran jeste interesantan, ali kulturno.prestoničarska ekipa ponikla u evitu, nije našla za shodno da negde objavi u kom formatu Tigran drži koncert, to im je manir - u tajnosti su držali i program koncerta Miše Majskog sa Vojvođenskim Simfonijskim Orkestrom; poučen lošim iskustvima, ubeđen sam da su Tigranu platili za solo festivalski nastup, tako da se ne nadam značajnom performansu (Luys i Luso i Atmospheres su moji favoriti).. ali, videćemo

hvala na lepim željama

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...