Jump to content

13.07.2013 - Vrdnik banja - okupljanje


gaggia

Preporučeni Komentari

Ako budem dolazio, najverovatnije: Inđija, Maradik, Krušedol, ..., Vrdnik... ;)

Samo oprezno. Taj put je prepun rupčaga... Barem tako bilo, kad sam onomad prolazio tuda. A i dok se izvučete starim putem, kroz Bataju i Pazove, zaboravte kud ste i zašto krenuli. Mislim da je Ruma, Irig bolja priča. Pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 542
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Samo oprezno. Taj put je prepun rupčaga... Barem tako bilo, kad sam onomad prolazio tuda. A i dok se izvučete starim putem, kroz Bataju i Pazove, zaboravte kud ste i zašto krenuli. Mislim da je Ruma, Irig bolja priča. Pozdrav.

Nekako mi je ovaj put zivopisniji iako je sporiji i losiji od onog preko Rume, Iriga.

Takodje, bitno je da nema frke/zurbe. :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dakle apropos ljutnje...

 

Ja brate nemam tih gena za ljutnju na sale na moj racun! Mogu na coveka da se naljutim ako me laze i prevari, a ako se zeza sa mnom ne!!!

 

Doduse nasem BB moram da kazem da je pozicija lekara koji brine o mom zdravlju popunjena (moja prijateljica koja je uzgred ginekolog :))) ) tako da usluge marvenog lekara ne rabim, ali zato ginekoloske svakako! Ja za svaki savet zdravstvene tematike pitam mog dezurnog ginekologa i ne brinem!!!

 

Sad posle ovog meni svasta jos pada na pamet, kako bih sam sebe zajebavao, ali to ipak prepustam vama!

 

:)  Pozdrav od Cara.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Apropos puta do Vrdinka (jerbo sam, jelte iz tih krajeva, pa sam sve to presao na biciklo):

 

Najbrze i najlakse je auto-bahn BG-ZG do Rume pa ondak Ruma-Novi Sad, i tu pre Iriga odvajanje za Vrdnik. To za ove iz pravca BG-a.

 

Za Novosadiste i autonomaski orijentisane, najbolja varijanta (ja je vrlo cesto koristim) je Novi Sad - Kamenica - Ledinci - Rakovac, pa ondak levo iz Rakovca preko manastira Rakovac ka Fruskoj Gori, predje se preko venca FG i direkt se ulazi u Vrdnik oko 20-tak minuta voznje od NS.

 

Ne preporucujem rutu koju je neko pomenuo (mislim Zika), osim ako ne zelite da razgledate manastire Krusedol i Grgeteg, preko Indjije i Maradika (put je u dosta losem stanju, bar je bio prosle godine).

 

Ima cak i put preko FG kojim bi recimo Zerojko mogao da dodje preko Iloka pa da nastavi vencem FG ( Partizanski Put) pa da dodje do skretanja za Vrdnik gde se spaja sa ovim putem iz Ledinaca, doduse tuda bi mogao i Zen, mozda bi mu bilo najblize!

 

Da zakljucim parafrazom: Svi putevi vode u Vrdnik, samo mene vode na svadbu!!! Ebiga!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Apropos puta do Vrdinka (jerbo sam, jelte iz tih krajeva, pa sam sve to presao na biciklo):

 

Najbrze i najlakse je auto-bahn BG-ZG do Rume pa ondak Ruma-Novi Sad, i tu pre Iriga odvajanje za Vrdnik. To za ove iz pravca BG-a.

 

Za Novosadiste i autonomaski orijentisane, najbolja varijanta (ja je vrlo cesto koristim) je Novi Sad - Kamenica - Ledinci - Rakovac, pa ondak levo iz Rakovca preko manastira Rakovac ka Fruskoj Gori, predje se preko venca FG i direkt se ulazi u Vrdnik oko 20-tak minuta voznje od NS.

 

Ne preporucujem rutu koju je neko pomenuo (mislim Zika), osim ako ne zelite da razgledate manastire Krusedol i Grgeteg, preko Indjije i Maradika (put je u dosta losem stanju, bar je bio prosle godine).

 

Ima cak i put preko FG kojim bi recimo Zerojko mogao da dodje preko Iloka pa da nastavi vencem FG ( Partizanski Put) pa da dodje do skretanja za Vrdnik gde se spaja sa ovim putem iz Ledinaca, doduse tuda bi mogao i Zen, mozda bi mu bilo najblize!

 

Da zakljucim parafrazom: Svi putevi vode u Vrdnik, samo mene vode na svadbu!!! Ebiga!

Ja sam napisao kuda idem... Jer kod Maradika imam(o) mali „plac“ pa ga (v(j)ero{v,j}atno) pos(j)etimo, u prolazu... Samo nastavimo posle skretanja za naše placče... Sav(j)etovao nisam i malo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

put i nije loš ako se prži traktorom :D

Kakav je, takav je, nije mi puno smetao tokom svih ovi(je)h desetleća... Naprotiv, što p(j)eške, što na 2/4 točka...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam napisao kuda idem... Jer kod Maradika imam(o) mali „plac“ pa ga (v(j)ero{v,j}atno) pos(j)etimo, u prolazu... Samo nastavimo posle skretanja za naše placče... Sav(j)etovao nisam i malo...

 

 

Pa Ziko, ako cemo mak na konac ni ja nisam napisao da si sav(j)etovao, nego "neko pomenuo"... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. ZM, plaća , ne noći a i može ako treba

2. Woland- Ću dođem, Neću noćim, ću platim

3. Stein - cu spavam

4. gaggia - spava

5. Ninja - spavanje, nocenje :-)

6. Banat - jok nocenje

7. Shoba - spava

8. Neša pchelac - dolazim oba dana, ali ne spiem

9. Ubledeli dolazim spavam 90%

10. ikaro - dolazim, ne spavam

11. BB-dolazim, uplaćujem sve sto treba

12. ManicP - dolazim, uplaćujem sve sto treba

13. papa d.j. - dolazi, i on daje parice za spavanje

14. 2a3-dolazim ,placam sve sto treba

15. ZZZ-dolazim. uplacujem, nocenje=?

16. lukaluka-dolazim, ne spavam, plaćam

17. žika-(sva je prilika) dolazim, ne spavam (tamo, te noći), plaćam šta je potrebno

18. Davor -dolazim,uplaćujem sve što treba

19. neskor - dolazim, spavam ako zatreba, placam sve

20. zflazar - dolazim, spavam, plaćam

21.shuca - dolazim ali ako mogu sa nekim da se ucipim za gorivo i krenem sa njim kolima iz Bgd - a , ne spavam,

22 & 23 .Beli Ninja + Girl - trazimo nacin za dolazak, naravno i nocenje, ako se Nislije organizuju dolazak je siguran u suprotnom moramo da trazimo neki bus.

24. Doktor - dolazim, all inclusive - placam

25. chakija - dolazim, plaćam, ne spavam

26. skrstic - dolazim, plaćam, spavam

27. nkrstic - dolazim, plaća ovaj iznad mene , spavam

28. Sax - dolazim sa Banat-om, takodje nocenje jok. Ako treba ili je pozeljno ili ne smeta ponecu pojacalo koje svetli.

29. Vladac - dolazim, plaćam, spavam

30. Vilib - dolazim, plaćam, spavam

31. EBE - dolazim, ne spavam

32. Milosav Grozni - Dolazim, plaćam, spavam, pijem donosim i odnosim se

33. milovan1963 -dolazim, placam, verovatno ne spavam

ako moze moderacija azurirati spisak...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako moze moderacija azurirati spisak...

Ako može da se napiše šta bi trebalo „ažurirati“...

Da li je ovo ono što bi trebalo da bude ishod Vaše poruke:

1. ZM, plaća , ne noći a i može ako treba

2. Woland- Ću dođem, Neću noćim, ću platim
3. Stein - cu spavam
4. gaggia - spava
5. Ninja - spavanje, nocenje :-)
6. Banat - jok nocenje
7. Shoba - spava
8. Neša pchelac - dolazim oba dana, ali ne spiem
9. Ubledeli dolazim spavam 90%
10. ikaro - dolazim, ne spavam
11. BB-dolazim, uplaćujem sve sto treba
12. ManicP - dolazim, uplaćujem sve sto treba
13. papa d.j. - dolazi, i on daje parice za spavanje
14. 2a3-dolazim ,placam sve sto treba
15. ZZZ-dolazim. uplacujem, nocenje=?
16. lukaluka-dolazim, ne spavam, plaćam
17. žika-(sva je prilika) dolazim, ne spavam (tamo, te noći), plaćam šta je potrebno
18. Davor -dolazim,uplaćujem sve što treba
19. neskor - dolazim, spavam ako zatreba, placam sve
20. zflazar - dolazim, spavam, plaćam
21.shuca - dolazim ali ako mogu sa nekim da se ucipim za gorivo i krenem sa njim kolima iz Bgd - a , ne spavam,
22 & 23 .Beli Ninja + Girl - trazimo nacin za dolazak, naravno i nocenje, ako se Nislije organizuju dolazak je siguran u suprotnom moramo da trazimo neki bus.
24. Doktor - dolazim, all inclusive - placam
25. chakija - dolazim, plaćam, ne spavam
26. skrstic - dolazim, plaćam, spavam
27. nkrstic - dolazim, plaća ovaj iznad mene , spavam
28. Sax - dolazim sa Banat-om, takodje nocenje jok. Ako treba ili je pozeljno ili ne smeta ponecu pojacalo koje svetli.
29. Vladac - dolazim, plaćam, spavam
30. Vilib - dolazim, plaćam, spavam
31. EBE - dolazim, ne spavam
32. Milosav Grozni - Dolazim, plaćam, spavam, pijem donosim i odnosim se

33. milovan1963 -dolazim, placam, verovatno ne spavam

...?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...