Jump to content

OKRUGLI STO na cose (DIY parada)


gaggia

Preporučeni Komentari

Krole, prijatelju, brate, druže... Nema tog zvučnika koji je ispod ili iznad. Ima samo onih zvučnika koji nas zadovoljavaju ili ne.

 

Ako ih slušaš godinama, znači da su tebi taman - a to znači da si mirniji od jedno 2/3 foruma koji stalno traže nove sprave jer im sve nešto ne odgovara.

 

Evo npr ja :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 285
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Зву, ово моје је много испод нивоа који сте поставили. Ствар је у томе што мени ради посао...

Звучници су Фостекс 166 фул рејнџ, у фабрички препорученим бек лоудид хорнама и везан стари Пиониров ПТ 204 булит твитер преко електролита. Како ни дан данас нисам урадио финиш (гологуз медијапан), није ми проблем да их довучем ако мислите да има смисла.

Ti si moj slučaj. Fostex 207+17 sa t-ampom. To mi radi nedovršeno par godina. Imalo je vremena da se dovrši (bsc+punjenje al... ne znam ni ja). Vidim da će zvučnici biti problem. 

Ajde da se ponudim za fizikaliju ako zatreba, pošto lampuceru ili t-amp sigurno neće nikog interesovati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti si moj slučaj. Fostex 207+17 sa t-ampom. To mi radi nedovršeno par godina. Imalo je vremena da se dovrši (bsc+punjenje al... ne znam ni ja). Vidim da će zvučnici biti problem. 

Ajde da se ponudim za fizikaliju ako zatreba, pošto lampuceru ili t-amp sigurno neće nikog interesovati.

Nja, mene interesuje SVE! :inlove:  :crazy: Naročito Fostex, i Tamp (da uporedim sa mojim TI TPA3110)...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa nista, onda ti mozes nekako postaviti brom na dno svake

tako da se rastvori u dodiru sa tecnoscu i mirna backa... :oke:

 

ama mani se ti broma nego govori sta donosis! :angry-yell:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nama su sipali brom kad smo bili u vojsci. E sad je poceo da deluje.

 

:laugh1:

 

Pa koliko se to čeka da krene dejstvo, da izračunam koliko ima lufta :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ama mani se ti broma nego govori sta donosis! :angry-yell:

Sinoć smo nešto ćakulali pa ću biti slobodan da prenesem neka razmišljanja. Ukoliko se nađe neki kombi  moguće je poneti Altec/Dynaudio. Ako bude kolima možda se može spakovati WE sa Iskrama.

U narodu poznatiji kao "Tatko na zvučnik".

Tu je i LDR. I D/A konverter, moj primerak.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sinoć smo nešto ćakulali pa ću biti slobodan da prenesem neka razmišljanja. Ukoliko se nađe neki kombi  moguće je poneti Altec/Dynaudio. Ako bude kolima možda se može spakovati WE sa Iskrama.

U narodu poznatiji kao "Tatko na zvučnik".

Tu je i LDR. I D/A konverter, moj primerak.

 

 

toooo sam `teoooo da cujem :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

DIyaudio.rs solje , po ceni popularnoj za svajsere , i korisnoj za soljosvajsera  ?

 

Pa. obeć'o sam free :oke: šolje za sve izlagače... A doneću i koju pride :oke:

 

 

Ništa free. Previše je to truda za free. Lepo ti Zenek kaže. Odredi neku odokativnu cenu za šolju, a po Zenovom receptu. Meni su se mnogo svidele one što su stigle do Passa :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...