Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

11 hours ago, revox said:

đe ti mlin ...... ima li pritiska da izbaci espresso da valja

Odlična mašina ! i mlinac , kolko mi se čini iz ovog komadića kolko se vidi bez dozatora je? . ( mljevenje samo za kavu koja se trenutno priprema)  pa nema hlapljenja . Ova kombinacija je trenutno najprodavanija i gotovo identična profesionalnim aparatima . Rade ih preko nekoliko firmi u nekoliko varijanti . Sa klasičnim priklučkom na vodu , sa vlastitim rezervarom ili kobinirano . Pa onda sa rotacionom pumpom ili vibracionom ( Rotaciona je nešto skuplja cc 200 eura , al sa sobom donosi veče kotlove i mogučnost prave regulacije) . Uglavnom , kad si me "prozvao" naslutio sam o čemu se radi , al sam mislio da je u pitanju mlinac , dok nisam pročitao  da ima dva kotliča - bojlera . :D. Čestitam  imaš HI END  opremu , a kak se veli ? onaj ko zna što kupuje zna se time i koristiti ?  Sad Ti po HI  END  postulatima  slijede " kabeli " I   omekšivači vode iak je to kod vas riješeno u "startu" ? . Da ne pametujem odličan izbor . Osobno našao sam Eternu , na  ručku i ako ikada savladam " slikice " postavit ću je . U svakom slučaju  nije jeftino al dobar izbor ! :happy64:mal se  raspiso ? , al tu sam doma ?  ! ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, black coffe said:

Ninja  nisam se trudio da iz postova ( kojim se upoznajemo ) jer si motorist :) čime se u stvari baviš , al i nije mi bitno jer si ok "lik"  :D, tako  da ok ! , ja sam  ;) uvjetno rečeno negativac , ono barem  zbog sirove komunikacije ? :pardon:

CFD 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...