Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

2 hours ago, grozni said:

Namesten je Rondo red. I zadovoljan. Jubilej nije na zalost stigao na red. Zvacu Anubisa da ga vratim. Sramota me kolko sam ga drzao. Na zalost ostaje pitanje kako to radi. Verujem sjajno, al dzaba.

nije dzaba nego 500e, ali ajd.... :lol:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, grau said:

evo malo zivine 

 

Okuma-Lure-Mania-800x430.jpg

 

228cm, 10-40g

Imao sam tu Lure Maniu, kupio bio za bucova i smuđa, ali nije to to, brzo sam je prodao. Lep štap, ali previše mekan za moj ukus. Sada je na njenom mestu SG Bushwhacker 10-40, e to toplo preporučujem, košta malo više, a bruka od štapa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

53 minutes ago, Alex said:

Dok na ruci imaš prst, ne mora da bude čvrst! :rofl:

Ma dok god ja uveče ne zaboravim da uzmem svoj snickers, mogu da spavam k'o čovek. A prste u uši turam, već me odavno ne zanima kakve sve probleme ima na poslu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, progster said:

Moj je malo tvrđi...:rofl:
Ja sam više bio za ove što zalegnu pored obale.

L12307-360.jpg

I ja sam planirao nesto tako  tvrdje saranasko, ali je ispao standardno zmickav.

Ali bitno da radi posao.

Nego ove godine propas, ni dobre vode ni da se uklopi vreme.

:) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uzgred, privremeno da zaboravim na pecanje, stize  igracka, multipraktik, sa germanijumskim peskom, da se nadje..restaurira i nadam se uziva. Za sada, slika sa neta, posto mi se ispraznio komunikacioni uredjaj na poslu..

Aga symfoni electronic.JPG

 

Sada je samo dilema, da li skutijati baska ovog Filipsa202(ima 78 opciju), koji inace nikada nije (koretno)radio, jos uvek su transportni srafovi original zategnuti -sa sve markicama uputstva(ili je radio bas jezivo, pa bivsi vlasnici odustali)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, vladd said:

Uzgred, privremeno da zaboravim na pecanje, stize  igracka, multipraktik, sa germanijumskim peskom, da se nadje..restaurira i nadam se uziva. Za sada, slika sa neta, posto mi se ispraznio komunikacioni uredjaj na poslu..

Aga symfoni electronic.JPG

 

Sada je samo dilema, da li skutijati baska ovog Filipsa202(ima 78 opciju), koji inace nikada nije (koretno)radio, jos uvek su transportni srafovi original zategnuti -sa sve markicama uputstva(ili je radio bas jezivo, pa bivsi vlasnici odustali)

gramofon odstraniti, uraditi poklopac i imas do jaja retro uredjaj.

ja to treba da uradim sa mojim hibridom Donauland, ali nemam vremena. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, to skoro obavezno, nego je dobar ovaj filips, samo da se lepo rejuvenira, malo jace izmoduje i socno skutija..u drugoj dilemi sam da li cisto drvo ili neki kamen..

Ovog mog 212 sam izbitumenirao kao cale nekada skodu.. :) 

Nemam nista belt-pristojno da vrti 78...

A retro se sakuplja, da se ima od svacega po nesto, pa ne skupljam ni znacke ni marke..mora nesto da se sakuplja. :) 

A AGA je interesantni svedski nalik-elektronska-iskra-riz, pa mozda za nijansu specificniji, kompletniji(kod nas se to zanemarivalo, vojska bila glavna musterija fabrika) proizvodjac kucne zabave. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imam ja za tebe jedan odlican Philips.

674 automatic.

ali nema 78 koji je tebi neophodan

(koliko sam shvatio).

komplet, ispravan, ima nov remen ali nema

hedsel (ima na tvom).

ako ti igra, bice mi drago da ga odneses.

ajd sto meni, al sto ce mojoj zeni biti drago ...

ona voli kad neko nesto odnese. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mogu da ga sklonim na cuvanje, pa kada ti dune, da ga dobijes nazad, kada vec nemas herca za prodaju zlatnine. Ni ja to ne volim, radje poklanjam..

A takobi obe gospodje bile mirnije. :) 

 

Istina, kada sam kupovao 212, neke tamo 78-79-e, polovnog, od drugara sa kojim sam gubio vreme(umesto ucenja), zajedno smo birali, da ima subsasiju, da ima kontrolu brzine, da ima dampirani lift, daje belt drajv, laku rucku..pa je on prvo uzeo 212, i posle skoro godinu mu ga "srede" u filipsovom servisu, da nije znao sta je problem. Otisao na zamenu lampica u garanciji, a vratio se cudan da ne moze biti cudniji. Ja sam ga uzeo, u nadi da ga doteram, ali sa malo uspeha..malo ga slusao, i popeo na orman

Tek skoro sam otkrio da su skotovi skinuli teg na subsasiji i samo iskrivili nosac opruge...dadiskne stoji krivo.

Otuda afinitet prema konkretnim filipsima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...