Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

23 hours ago, zek said:

Jel' i pločica za napajanje u kompletu?

Čekamo utiske u odnosu na D klasu.:music:

 

2 hours ago, Pchelac said:

Slobo, care, šahu, padišahu...idolu moj!Javljaj čim proradi, moram da čujem...:punk:

Nisam uzeo i pločicu napajanja jer imam moje linearno, danas došla i 2 komada 24V, 6A ili beše 9A čoperskih napajanja. Evo komad svira sa tpa3118 mono blokićima. Da li će da proradi videćemo. Malo delćića ima za lemljenje ali ipak sam ja ja. Delovi za pojačalo maručeni. Imam stari hladnjak od procesora i njega planiram da ladi čip. 

Što se tiče slušanja sve što imam može da se odnese da se čuje kod sebe jer je to naj svrsishodnije. A :cheers: može uvek.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigli i delovi. Još hladnjak i da mi ih neko polemi, čisto zbog dima a i frka mi jer nikad nisam meto ladnjak na tranzistor. Imam od CPUa hladnjak koju je sigurno dovoljan ali videćemo.

Goreponenuti ništa ne javlja. Da mu poželim da se negde u slanoj vodi ladi i uživa pa kad dođe da upodedimo. Klasična p...mertija. A mož i ako je nešto drugačije, a bolje urađeno, da se doradi.

 

delovi.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stavljeni i mnogo jaci magneti i nova zica na Sreder. Kurioziteta radi samo jedan podatak. Nisam ovoliki kolki sam kiklop, uspeo da razdvojim magnete, koliko su jaki. Tek kad sam ih vukao u stranu mi uspelo. Nikad jaci magnet nisam video.

Evo, valjda se vidi odavde zicka i ostalo malo bolje.

sred1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A de odnosno kod koga može da se pregovara za ovakovu ručkicu i koliko zelembaća spremiti ako nije tajanstveno?

Nisam još uvek potpuno analogno poludeo, vrtilicu sam upravo jednu prodao danas (Linn Basik) a zadržao Tehnics Q2, za sada vinil hedonizam uz čašu vina ponekad, al ko zna.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Precani, jel ste bre vi culi za sekvoju..... nemo da poludim

A drugo... Wolande kod mene racunica druga. 12" + 15" + xx" (s time rodjen, a ceko do puberteta):msn-rofl::msn-rofl::msn-rofl:

Deder Folksdojčeru (ja Austrobugarin a On rabi Schröedera pih) seci tu sekvoju.. aman :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...