Jump to content
guja011

Novopridosle skalamerije

Recommended Posts

16 hours ago, Woland said:

inače onaj je turio DEFiSITa u garažu, al ne na prodaju, već onako u neki ćošak da čami.. kaže da sklapa garažni sistem.. ščuo@Beli :)

Ma čuo sam brte Wolande, samo ne mogu nigde da nađem onu  #$%& $%&   fantomku. Da nemaš možda u šteku neku viška? :blush:

@Beli nešto će da se nađe, mada ove moje nisu tako fensi kao one iz Savamale, više su za zimsko doba, će se ojedemo ako ih sad nazujemo, pa da se primirimo malo, sačekamo jesen :)

10 minutes ago, Woland said:

@Beli nešto će da se nađe, mada ove moje nisu tako fensi kao one iz Savamale, više su za zimsko doba, će se ojedemo ako ih sad nazujemo, pa da se primirimo malo, sačekamo jesen :)

OK, dogovorito :D ... nego brte, ne znam dal' sam ti rek'o da od Mitrovdana do Đurđevdana ne radim, pa vidi da to ispoštujemo. ;)

E ovo je novopridoslo ima već više od mesec dana, samo da podelim slike pošto rad zavređuje da se vidi.

SHIGA CD transport u realizaciji umetničke radionice Lazar iz Zrenjanina

U sprezi sa onim na čemu stoji (Lampizdator Amber II) daleko najbolji digitalni zvuk u mom skromnom slušalačkom iskustvu. Po punchu i drajvu dosta blisko dobrom analognom doživljaju, u granicama mogućeg naravno. Ima taj neki get-up-and-dance kick koji se teško nalazi kod digitalije, verovatno je iskolorisano do bola (Fikus) ali je vrlo vrlo zabavno.

37398806_10155694105287643_8941591756688850944_n.jpg

37388252_10155694105307643_6676539172871733248_n.jpg

37598946_10155694105222643_4538706836076888064_n.jpg

Super to izgleda. I sam sam najblaze receno fasciniran zvukom shigaraki/DAC kombinacije Zokija Dimovskog. To mi predstavlja referencu za finalnu evaluaciju sto se tice digitalije. Ovo sa fajlovima mi ipak ne daje taj kvalitet jbg. CD nije mrtav.