Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Odlična ideja, evo upisah u podsetnik za 1.april 2110 godine. Ako sam preživeo ovih 500 i kusur godina, preživeću makar još 100.Verovatno ću do tada pribaviti sredstva za "podmornice", sudeći po sadašnjem rastu ekonomskih prilika u regionu. :cheers:

Ekonomska projekcija ti je nepotpuna! Nisi računao na pad cijene proizvoda... Naravno, ako misliš kupovati tek za sto godina onda ćeš to platiti kao antikvitet. Računam da će kroz 20-tak godina cijena ipak biti manja od cijene stana u provincijskom gradiću!A što se isprobavanja tiće - taman bih i ja mogao u to vrijeme i napraviti nešto vrijedno testiranja na takvoj opremi... :doh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ zero :

ajd dobro - sad mogu da priznam - prosao 1. april - neispravan je laser na onom sony-ju .....

:cheers:

bice dobar za delove ..... ili DAC :doh:

Na ovo mogu samo da dodam, parafrazirajući "neke velike misli malih ljudi" Postavljena slika :

"laseri nisu bitni, btni su DA konvertori " Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemoj ga otpisivati odmah. pokusavam da nadjem resenje za rewparacju tog lasera

imam i ja jednu opciju - laser iz nekog prastarog noname-ra ;vec sam ih rasturio oba :cheers:a probacu da sastavim ispravan - na kukovo leto al' bas sam resio da probam ..... po n-ti put .....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen, sad sam došao s posla i idem ubaciti malo kolesterola u arterije, ali da u međuvremenu ne napraviš neku glupost moram te pitati jesi li siguran da je laser kaputt?'Ajde, nisi ni ti dugme, ako sam pomogao Dedi da popravi Philipsa, pomoći ću i tebi sa Sonyem... :cheers::doh: :doh:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Е док су појединци шетали по северним "Селима"   :buehehe:  Србије, Ја сам био на Равној Гори.

Провод наравно на нивоу, док се није појавио "Онај"   :buehehe:.

Но у мом дому су сада и принове.

Додуше мало старије али, авај кад их волим  :buehehe:.

Наравно у питању су Електро Војс звучници Про 12 Б  :buehehe:.

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

И наравно браћа на окупу  :buehehe::

Postavljena slika

дискО_Сту

Odlični zvučnici bez ikakve sumnje :buehehe: Čestitam na kupovini komšija i u zdravlju da ih slušaš :buehehe:

Jel su u pitanju feritni ili AlNiCo magneti ??? Šta je sa vešanjem prvog zvučnika sa desne strane ???

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odlični zvučnici bez ikakve sumnje :buehehe: Čestitam na kupovini komšija i u zdravlju da ih slušaš :buehehe:Jel su u pitanju feritni ili AlNiCo magneti ??? Šta je sa vešanjem prvog zvučnika sa desne strane ???

То је мала гарава .. :buehehe:. Ала бије, к`о Свети Илија :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...