Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Vala nek si ga nasao...dooovde ---> :buehehe: si nam se vec popeo sa istim :cheers:

samo se ti pati sa tim modernim kerefekiranim neodimljenim :cheers: VoT ........ rulez!Iskra EZ1606 ML TQWT + Selenium D220Ti + Altec 811B :rofl::D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

                                   Vala nek si ga nasao...dooovde  --->  :buehehe:     si nam se vec popeo sa istim  :cheers:

Вала баш, ал измислиће Он још неки "Крш" да тражи!Живи били па видели.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neodimljeni ima ladnjak pa se ne bojim...jes da ga nogom morash sutati da se razmrda, al sad je vec kulturan i izdresiran. :buehehe: Al koliko vidim ti tvoji se drze ko jaka ledja u junaka...bice malo pijem te malo sarcu dajem. :cheers: Vid deda...to je neminovno (Altec 811B)...kako vreme prolazi samo mladosti se secash. Al ajd ovo da sklepa vec jednom... Sumnjiv mi postao skroz...samo krtozi, opipava i degustira. :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.....Al koliko vidim ti tvoji se drze ko jaka ledja u junaka...bice malo pijem te malo sarcu dajem. :buehehe: ......

vidim ja ....... i da te podsetim ko ti je oci otvorio za WG ....... me ne spasava zajebancije ......tako je to sa mladuncima ......... gaji guju u njedrima ........:cheers: :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes...ja hteo unity horn i neki 10-12" u backloaded...ti me odgovorio od toga. :buehehe: A econowave je Cakija kad i ja provalio na audio karmi....vec na 100toj strani je tema bila.A da si mirodjija i firestarter :cheers: to ne poricem...Sad ko proklet sanjam multicell horne i kojekakve tqwtetete.. :rofl: @DedaKako se sad podmladio...mozda mu i umnjaci rastu opet...zaliva domacom pa mu usi crvene...te vezao kosu u rep preko usiju pride... :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes...ja hteo unity horn i neki 10-12" u backloaded...ti me odgovorio od toga. :cheers: A econowave je Cakija kad i ja provalio na audio karmi....vec na 100toj strani je tema bila.A da si mirodjija i firestarter :rofl: to ne poricem...Sad ko proklet sanjam multicell horne i kojekakve tqwtetete.. :D @DedaKako se sad podmladio...mozda mu i umnjaci rastu opet...zaliva domacom pa mu usi crvene...te vezao kosu u rep preko usiju pride... :D

AK ; ZM : Join Date: 05-14-2008u vreme posta br 215 ....... http://www.audiokarma.org/forums/showpost.php?p=1855127&postcount=215u grubo strana 15 :buehehe: samo vi zajebavajte - imate i koga ........ a od blata ce me pravite :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

......Sad ko proklet sanjam multicell horne i kojekakve tqwtetete.. :buehehe: .....

za TQWT - znas sta mislim ...... al' sa Multicell bi dobio samo gore - jes da su lepse na oko , ali u odnosu na plasticni JBL kanticu :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A7 cu napravim do 50-te :buehehe:pre toga ce ipak biti - kao sto rekoh ML TQWT sa necim i WG811B vec imam odavno ( samo nisam siguran dal' jedan ili dva para ) ..... zajedno sa origigi Goodmans T52 driiverima - origigi bese u Iskra bioskopskim kutijamano - ipak Sel D220Ti bolje radi od phenolic AlNiCo T52 ..... iako on radi slatko kao malo koji phenolic driver .daklem - nabavljen je par za 14" Iskru ....... ima se i nekih drugih odgovarajucih 15" , a mozda bude i prava stvar za A7(A8)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Selenium kad se dotera i usvira je ubica drajver za te novce.

skines plasticni poklopac ; iseces centar poklopca - sve sto nije neophodno za support motoru , nadjes najvecu cvrstu plasticnu casu oboda koliko mozes uglaviti a da ne pokrijes montazne srafove , zalepis casu dvokomponentnim na poklopac i imas neuporedivo vecu komoru ;natrpas casu vatom , stavis zastor od gaze koji ovlas zalepis na rupu na poklopcu ( da za svaki slucaj zastitis membranu od dolaska vate ) rezultat - dinamika poboljsana bar za 20%
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A da si mirodjija i firestarter  :D to ne poricem...Sad ko proklet sanjam multicell horne i kojekakve tqwtetete.. :D @DedaKako se sad podmladio...mozda mu i umnjaci rastu opet...zaliva domacom pa mu usi crvene...te vezao kosu u rep preko usiju pride... :rofl:

А заборавио си минђуше   :cheers:.

 samo vi zajebavajte - imate i koga ........ a od blata ce me pravite ;)

Их од блата, ал од усвираног  :buehehe:.

Nisam to mislio...Elem kad ce taj vot? Odaklen altek hornu planirash da usvercas?

Јел да показујем моје које су готове после '51  :cheers: и то од пуног дрвета.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gde ovo sad iskopa? :buehehe: Ovo sam vec odradio...

iz malog mozga ....... :cheers:nisam smeo odmah da ti to kazem , kad i za dampiranje poklopca ....... sve bi batalio i prodao :cheers:ovako je lepse - malo pomalo to je stari trik za sve visokotonce , ukljucujuci i kompresivne drivere ;ako ne rade u razglasnim uslovima - onda je bolje da rade u uslovima IB nego kompresije
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.........Јел да показујем моје које су готове после '51  :buehehe: и то од пуног дрвета.дискО_Сту

kuj ti brani ....... kad te drzimo necim zaposlenim , manje timaris greenhorne :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kuj ti brani ....... kad te drzimo necim zaposlenim , manje timaris greenhorne :buehehe:

Ма јес, а онај мој Вагабунд навукао се на моје звучнике па морам стално да контролишем.Што су ти деца, а има своје звучнике + Хармане за рачунар.А госпођа ми зааптила Боуз и слуша Демис Русоса, већ ми мука од њега!!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма јес, а онај мој Вагабунд навукао се на моје звучнике па морам стално да контролишем.Што су ти деца, а има своје звучнике + Хармане за рачунар.А госпођа ми зааптила Боуз и слуша Демис Русоса, већ ми мука од њега!!дискО_Сту

ne kukaj ..... bilo ti lepo dok si ga pravio ( sa njom ) ........ pa sad trpi !:buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...