Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Dacmagic i ovaj moj wolfson su velike konstrukcijske razlike...a i razlika u ceni je skoro 3x.

A mislim da gidjga pored takvog poteza da kupi gotov uredjaj, najmanje brine sta je bolje i koliko od dacmagic-a. :cheers:

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dacmagic i ovaj moj wolfson su velike konstrukcijske razlike ... a i razlika u ceni je skoro 3x.

pa upravo zbog toga bi i bilo interesantno čuti ih jednog pored drugog ... Postavljena slika ... bez obzira na novac, koji je u celoj ovoj priči meni najmanje interesantan ... ne nebitan, već samo najmanje interesantan .

A mislim da gidjga pored takvog poteza da kupi gotov uredjaj, najmanje brine sta je bolje i koliko od dacmagic-a

O čemu će gidjga da brine ili ne (btw, ne znam ni zašto bi), njegova je privatna stvar; ovde je reč (bar sam ja to imao na umu) o najobičnijoj radoznalosti bez ikakvih skrivenih namera i želji da se nešto novo nauči, ako već postoji prilika za to ... ništa više, i ništa manje, od toga .

Postavljena slika & Postavljena slika ... Lőkd ide a sőrt

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vidim ja da ste vi vojvodjani Babelashi sa veeelikim zvucnjacima - svi malo munjeni :cheers:

:good2:

Postavljena slika 'el ti to Stein mazno nalog, pa progovara u tvoje ime ? Postavljena slika ... nego, šta ste ono 'teli kazti ? Postavljena slika

Kad ga skutijam...moze u turneju da ide...toliko je dobar :cheers:

pošalji ga Bricoji na skutijavanje ... naročito ako ne bude dobar ... Wolfson DAC, ne Bricoja Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma gidjga ne samo da je kupio gotov DAC nego je kupio i auto ,isto gotov fabricki,koliko shvatam trebao je da sam sebi napravio auto u DIY varijanti,poznato je da na potezu Kraljevo-Cacak ima najvise auto otpada,pa motor od jednog,sedista od drugog,stakla od nekoliko razlicitih pa Bog da ga vidi a ne ovako tras kes pa sedi ukola ,a o DAC-u da i ne govorimo,mislim ne znam sta mu je u zadnje vreme,izgrdicu ga kada se sretnemo u ponedeljak,mislim stvarno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma gidjga ne samo da je kupio gotov DAC nego je kupio i auto ,isto gotov fabricki,koliko shvatam trebao je da sam sebi napravio auto u DIY varijanti,poznato je da na potezu Kraljevo-Cacak ima najvise auto otpada,pa motor od jednog,sedista od drugog,stakla od nekoliko razlicitih pa Bog da ga vidi a ne ovako tras kes pa sedi ukola ,a o DAC-u da i ne govorimo,mislim ne znam sta mu je u zadnje vreme,izgrdicu ga kada se sretnemo u ponedeljak,mislim stvarno.

:cheers::cheers: Prolecno benavljenje krenulo...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

deki, mene je samo zanimalo da se vidi kako jedan te isti DAC svira u različitim okruženjima Postavljena slika ... uzgred, ako već planira da Postavljena slika prevozno sredstvo, uvek ću pre biti za to da Postavljena slika auto, no one tičurine koje nam voza iznad glava Postavljena slika ... zbog njega, a vala i zbog nas Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imre moram uhvatiti vremena izmedju ispita...i upreti bricoja da krenemo u posetu ti.

... a i ja sam ti sad u gužvi ... do 1. Maja, nadam se ... što ne znači da niste dobrodošli ...

Dacmagic ima dva WM8740 cipa u dual mono modu...ovaj moj jeste noviji al je samac WM8741.

Znam to, al' kako se kaže : "krv nije voda" Postavljena slika

.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dacmagic ima dva WM8740 cipa u dual mono modu...ovaj moj jeste noviji al je samac WM8741.

Ne znam koji je DAC bolji ali mislim da je najbolja stvar na ovom forumu ova slatka kuca sto sljepka ovu domacicupo dupetu,oci ne mogu da odvojim od te scene,mozda ssam zreo za psihica,inace i meni je stigao Dacmagic ali apgrejdovan,jos je u putu ka meni,izvestaj uskoro,inace ako nekom treba Dacmagic neka javi imace ga jos.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam koji je DAC bolji ali mislim da je najbolja stvar na ovom forumu ova slatka kuca sto sljepka ovu domacicupo dupetu,oci ne mogu da odvojim od te scene,mozda ssam zreo za psihica,inace i meni je stigao Dacmagic ali apgrejdovan,jos je u putu ka meni,izvestaj uskoro,inace ako nekom treba Dacmagic neka javi imace ga jos.

Kol'ko je, sad, cena za DACMagic?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajd pa javni ..... za depletion ..... de-lited

[

Nishlije mudro ćute, moraću da ih zovem telifonofonom, a za De-Lite sam se primio jer je jednostavan, ne treba mi stampana ploca (zamisli mene kako uzimam lemilicu i pocinjem da riljam po npr Babelovoj ploci - svetogrdje...), De - lite izgleda zvuci dobro, pomalo je egzotican (0 NFB, jedan tranzistor po kanalu ...) , bem liga reko -sto da ne...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...