Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Evo, zvao sam Interhit i ponovo im poslao upit za mosfetD , ali ne gajim prevelike nade, i Papa Pass je morao da kupi min 60 kom. Odgovorice valjda uskoro... Nego, Zenka, a sta mu je onaj M2? Nema ga na FirstWatt sajtu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo, zvao sam Interhit i ponovo im poslao upit za mosfetD , ali ne gajim prevelike nade, i Papa Pass je morao da kupi min 60 kom. Odgovorice valjda uskoro... Nego, Zenka, a sta mu je onaj M2? Nema ga na FirstWatt sajtu...

imas dovoljno informacija u threadu u solid state na nasem forumu

izlazni stepen buffer (source folover) , ima nesto gain-a - dobijeno trafoomna ulazu ( taman kako bi to i sipi uradio ) :rofl:

dalja raprava u predmetnom threadu , molim :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Djole, jesi nabavio ovu spravicu?Ako jesi, kako ti se cini?

Nabavio, nabavio. Post'o clan biblioteeeke! Skroz mene uradjen transporat prve kolicine za RS :cheers:Dakle(m) svira. Ajd' dalje cu u temi PC kao izvor zvuka. I jos da ga malo 'usviram' :doh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da sam malo manje strog prema sebi dozvolio bih si tračak ljubomore radi ESD-a! Kako ja ne mogu naići na pilu sa Elnama i bezbroj regulatora i transportom u kojem stvarno ima aluminijskih dijelova, a ne samo mekana plastika... :doh::doh::( Lijep ubod, Zen! :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma - teaser - slike su sa neta .....:doh:

Ako su i sa neta...Sad pretpostavljam da ćeš sa neta skinuti još koji trafo i dodati nekakve fetove u A klasi, pa sve to lijepo dokumentirati na tom istom netu tako da i ovakvi kao ja mogu napraviti copy/paste na svoju policu. :doh: (Osim ako ne najavljuješ komercijalni uradak koji je plod dugogodišnjeg stjecanja znanja i iskustva... :cheers: )
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.....(Osim ako ne najavljuješ komercijalni uradak koji je plod dugogodišnjeg stjecanja znanja i iskustva... :cheers: )

a jes' - stekovao sam 30 kom 222ESD za prepravku i dalju prodaju :doh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a jes' - stekovao sam 30 kom 222ESD za prepravku i dalju prodaju :doh:

Ovdje je svaki dan 1. April! :( Onda ću se predbilježiti za jedan primjerak! :cheers: Isprobat ću ga na Leonardovim podmornicama. :doh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovdje je svaki dan 1. April! :cheers: Onda ću se predbilježiti za jedan primjerak! :doh: Isprobat ću ga na Leonardovim podmornicama. :doh:

Odlična ideja, evo upisah u podsetnik za 1.april 2110 godine. Ako sam preživeo ovih 500 i kusur godina, preživeću makar još 100.Verovatno ću do tada pribaviti sredstva za "podmornice", sudeći po sadašnjem rastu ekonomskih prilika u regionu. :(
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...