Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

ako se negira cela recenica trebalo bi da bude logcki isto

A to bi bilo:

Znači ne slažemo se da se ne slažemo = Ne znaci da se slažemo da se slažemo

A ova prva

slažemo se da se ne slažemo = ne slažemo se da se slažemo

:)

Nikako se ne slažem ! :wild:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...da razbijem malo debatni krug, da prijavim da su KLEI/ex Eichmann Bullett pure silver rca konektori zalemljeni na mesto starih Roksan rca konektora koji su bili ruku na srce malo razlabavljeni po pitanju kontakta sa masom.

Sada ovako izgleda ulaz/izlaz sa step-up trafoa :)

post-36-0-29964100-1459255165_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stiga prvi deo  4 komada extra nadrkanog projekta SE Milosav MK III. Drasko ih upakovao ko djavo, lepe samo tako, cekam sada ostatak. .... Sto Woland samo u nove lampe da ide. Pre njega bre sam dosao u Beograd, jedino me sjebo, njegove lampe izgleda vece, al ajd sad, nemoz sve uvek. :msn-rofl:

Drasko, hvala jos jednom.

Pozdrav

Milosav seljak....tj ja Grozni :laugh1:

P.s. obratite deder paznju na maus pad....kakva kvarna reklama .... najgori sam i to volem

post-264-0-29880800-1459362009_thumb.jpg

post-264-0-75102200-1459362036_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stiga prvi deo  4 komada extra nadrkanog projekta SE Milosav MK III. Drasko ih upakovao ko djavo, lepe samo tako, cekam sada ostatak. .... Sto Woland samo u nove lampe da ide. Pre njega bre sam dosao u Beograd, jedino me sjebo, njegove lampe izgleda vece, al ajd sad, nemoz sve uvek. :msn-rofl:

Drasko, hvala jos jednom.

Pozdrav

Milosav seljak....tj ja Grozni :laugh1:

P.s. obratite deder paznju na maus pad....kakva kvarna reklama .... najgori sam i to volem

 

Zarulja :)  ... jesi li mogao naci manje  :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, to je već nešto interesantno. Koji je Karlson u pitanju?

K12,i to u onoj najkonzervativnijoj verziji,vidim po skrgama i helperima,a prigusenje od napred je neki bitumen,ili neki slican premaz.Ovi zvucnici su 12 incha.Pevaju visoke kao blesavi,basa ima kao na klipu koji sam postvio,a to je za mene lepo i dovoljno.Velika je lutrija da su ovako sacuvani,

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

K12,i to u onoj najkonzervativnijoj verziji,vidim po skrgama i helperima,a prigusenje od napred je neki bitumen,ili neki slican premaz.Ovi zvucnici su 12 incha.Pevaju visoke kao blesavi,basa ima kao na klipu koji sam postvio,a to je za mene lepo i dovoljno.Velika je lutrija da su ovako sacuvani,

Ajd kad ih već prodaješ šibni cenu na pp.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...