Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Bilo povoljno, nova zvučnica, a super dođe za igrarije - dok mi ne dosadi - pa ga bacim na KP - ašto ne bih i ja bio odurni preprodavac? :rofl:

Ova OM5 će taman dobro da dođe za isprobavanje ručica, onaj NAD9200 (ADC pod fensi brend-name-om) je manje ili više gecrkt - gumica koja treba da nosi iglu je gnjek - a da sad zveknem 20€ samo za novu iglu, malo mi bzvze...

 

Inače, savršeno je komercijala. Dimenziono, težinski, svakako. Pajz kad nema čak ni antiskating... Lako moguće da ja to lepo rastavim, preradim, nafriziram i tako stavim u promet... Recimo, stavim neku fensi-šmensi ručicu... Čuj, bolje da ovo upropastim nego nešto dobro...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odakle i koliko? Ovaj 2MRed... ako nije tajna :)

Iz Nemačke, a ne bih o ceni u detalje - samo toliko da je izašlo jeftinije i od lokalnih preprodavaca @125 i od distributera @100 ... Osim osnovne cene bilo je tu malo troškova oko dopreme pa nisam siguran koliko je tačno - sve je ovo đuture plaćano u nekim zaokruženim iznosima na rate a čekam da mi se ispostavi konačan račun - i pored toga, sve je zajedno koštalo toliko da mogu da kažem da je cena bila okej... Zvučnica je nova, kupljena u ebay prodavnici (za malo manje od 90€) a Philipsov motor i gram su polovni... Za slanje kurirskom službom (sve tri stavke) su plaćene 470 dinara a da su motor i zvučnica slati zasebno, to bi bilo još dodatnih 2x150... Mora se štedeti čak i kad se razbacujemo parama... :)

 

http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.Xortofon+2m+red&_nkw=ortofon+2m+red&_sacat=0&_from=R40

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

(za malo manje od 90€)

Mora se štedeti čak i kad se razbacujemo parama... :)

 

Hvala! Nekim ljudima stvarno nije teško da pišu :)

 

Ja imam OM5 i zadovoljan sam, a 2MRed od kako je poskupeo sa 75 na 100 EUR, nije mi više interesantan jer to smatram bezobraznim otimanjem... Zato sam se ponovio opet sa OM5... Opiši razliku izmedju OM5 i2MRed negde, ako ti ne bude teško... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da bih bio koliko-toliko objektivan, moraću da stavim i OM5 na ovu WTA klon ručicu. To će biti proces koji zahteva vreme... Za početak, malo ću da oslušnem razliku između Grado Silver i 2M Red... Ako ja uopšte išta još čujem... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni Deda Mraz nije nista doneo

 

osim :

- Siemens Micromaster , al to je za EMT , ne za mene ;

- mali Iskra Movie Theater rack , al' to je za muzej , ne za mene ;

- Buffalo II , al' to je za dnevni boravci , ne za mene ;

 

:Dizzy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Стигао и мени Деда Мраз. Прво, пре 2-3 недеље, овај мањи поклончић уз који сам баш уживао. Затим, за нову, у рани подневним сатима, и овај срвени (коју боју беше носи Божић Бата?). Јој РАДОСТИ, ОДУШЕВЉЕЊА... жуља од бушења шрафцигером рупа за чинч...

post-412-0-02406500-1388570232_thumb.jpg

post-412-0-00927300-1388570286_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...