Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Naravno da sam ponosan, ali posto sam samohrana majka dozvoljavam sebi da ga malo zezam, posto on dozvoljava sebi da mi pije krv, onako polako, sa entuzijazmom. Uostalom, njemu je lako. Njegov otac je uljar komercijalista, a moj bio inspektor. Salim se, malisa je vec pustio CAN i King krimsone. Cuh malopre kako tupi drugaru da je MP3 tuki itd....Genetika je zarazna bolest. Jos malo i navuci cu ga na pravu veru, tj jazz. Pozdrav. :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno da sam ponosan, ali posto sam samohrana majka dozvoljavam sebi da ga malo zezam, posto on dozvoljava sebi da mi pije krv, onako polako, sa entuzijazmom. Uostalom, njemu je lako. Njegov otac je uljar komercijalista, a moj bio inspektor. Salim se, malisa je vec pustio CAN i King krimsone. Cuh malopre kako tupi drugaru da je MP3 tuki itd....Genetika je zarazna bolest. Jos malo i navuci cu ga na pravu veru, tj jazz. Pozdrav. :oke:
Sad kada smo istinu izvukli na videlo možemo mirno da uživamo u stolovrtu... ;)))Nema prisluškivanja, dalje od vrata...
Tamo neki covek, al nismo se upoznali :msn-rofl:
Najteže je upoznati samoga sebe... Al' iskreno...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

O multipleksnim oblicima ponasanja sam davno, davno citao. To kad sam bio homo duplex. Danas vako izakan sam homo multipleks. Svako jutro nekom od onih zlih pozelim dobro jutro. Poneki i odgovori, uglavnom me ignorisu. Barabe jedne, debele.

 

Izvinjavam se na oftopiku. Nesto sam se raznezio. Gospodo moderatori, brisite ovo il ode moj grozni i cinicniglas u ljigu

 

In Memoriam
 

Postoji jedan neverovatan gad koji se zoveMiroslav AntićŽdere moj hleb pravi moju decu nosi mojaOdelaSa mojom ženom leže u krevet na mojeRođene očiJer zna da sam tog trenutka sigurno negdeDaleko u LenjingraduI taj Antić što me je upropastio I kaoPisca I kao čovekaDakle taj koji će na kraju leći u mojuSopstvenu grobnicuPita me jedno jutro šta vam je boga muČovečeIzgledate mi nekako bolesniA šta se izvinite za izraz baš njega tičeKako je meniI dokle mi jeO meni se najlepše brinu oni koji meOstavljaju na miruA on pere ruke mojom rakijom ima ključ odMog ateljeaLjudi taj me tera da čitam knjige petlja saMojim plavušamaDere se u mojoj kući ogovara me svaštaLažeDeca mi liče na njega a on nosi kravatuBrije se poznaje neke ljude radiSvako jutro se tušira pravi se da zna sveO zenbudizmuPrevodi knjige čini mu se da ima prijateljeMom sinu zamislite svinjariju mome jedinomSinu kupuje sladoledBio sam mornar bežao sam ili odem na primerU ParizPokrijem se ćebetom preko glave pustim brkoveA on me i tu pronađe u nekoj ulici ŽoliveU nekom bednom hoteluI vrati kući i rasplače meMati moja Melanija koja ne zna da je rodila meneA ne njegaViše ga voli više mu veruje I on to još kakoKoristiA on je uveravam vas on je ta upeglana stoka kojojJa dižem spomenikOn je ta uvažena životinja kojoj ja pišemBiografijuOvako popljuvan I sam I do krajnosti zgađenSto moram da mu javno pozajmim oči I dušuI ono malo para koje sam jedva pozajmioKad sam ja na primer skočio sa PetrovaradinskeTvrđaveOn je uskakao u đačke čitankeKad me je doktor Savić lečio od alkoholaOn se pravio kao da ima neke veze sa filmomGde god se pojavim gurao me je da ga ne obrukamPristajao je na kompromise cerekao se naPrijemimaPrimao je moje nagrade mešao se u moje snoveJedan licemerJedan stvarni licemerJedan provincijalacJedan koji je trpeo sve ono što ja nikada nećuTrpetiI koji sada tako fino žuri da crkne umesto meneDa bi umesto meneSvinja jednaDa bi umesto mene što pre jedini živeo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E moj Grozni, zakasni si sa batinama već liči na tebe pa čak te i preteče sa vrtilicom a za pravoverni Jazz ne brini to će biti tvoj najveći poraz koji ćeš ovde pred celim auditoriumom morati da priznaš, jerbo još nisi svesan da su godine glavni faktor protiv koga nemereš ratovati. U njegovim se godinama muzika sluša hormonima. 

 

Šalu u stranu, ništa lepše nego kad čujemo da naši ptići slušaju dobar mjuz.  :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E moj Grozni, zakasni si sa batinama već liči na tebe pa čak te i preteče sa vrtilicom a za pravoverni Jazz ne brini to će biti tvoj najveći poraz koji ćeš ovde pred celim auditoriumom morati da priznaš, jerbo još nisi svesan da su godine glavni faktor protiv koga nemereš ratovati. U njegovim se godinama muzika sluša hormonima. 

 

Šalu u stranu, ništa lepše nego kad čujemo da naši ptići slušaju dobar mjuz.  :guitarplayer:

Apsolutno ste u pravu postovani kolega. Ljubi ga mama Milosav iskljucivo razmislja zlezdom libidnjacom. Mucenik je u teranju zadnjih godina. Pretpostavljam da ce da ga prodje do sedamdesete. :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šalu u stranu, ništa lepše nego kad čujemo da naši ptići slušaju dobar mjuz.  :guitarplayer:

Baš tako. A još u ova vremena. ihaj. Još kad to dođe onako (k') sâmo od sebe, bez pretiska. I know that feeling, twice. Uđem u sobu, music, okrenem se da bih proverio da nisam, greškom, uš'o u svoju sobu. Uživajte u tome. Krivi ste sâmi i valja to priznati i voleti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zahvaljujući dobrom đubrenju i pozicioniranju kutija na sunčanom mestu kraj prozora Tannoy Devon kabineti su napupeli do Tannoy Cheviot kabineta.

 

Sledi im doglancavanje, transplantacija iznutrica i slušanje da se vidi koji će ostati puni a koji prazni.

 

post-36-0-97266100-1386538335_thumb.jpg post-36-0-29067200-1386538377_thumb.jpg

 

Hvala vrednim agronomima iz BG i ZR koji brinu o mom zasadu Tannoy-a!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zahvaljujući dobrom đubrenju i pozicioniranju kutija na sunčanom mestu kraj prozora Tannoy Devon kabineti su napupeli do Tannoy Cheviot kabineta.

 

Sledi im doglancavanje, transplantacija iznutrica i slušanje da se vidi koji će ostati puni a koji prazni.

 

Postavljena slikaFotografija1515.jpg Postavljena slikaCheviot Cabs.jpg

 

Hvala vrednim agronomima iz BG i ZR koji brinu o mom zasadu Tannoy-a!

 

Praviš mu nove skretnice ili menjaš samo ožičenje?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Praviš mu nove skretnice ili menjaš samo ožičenje?

Fala.

Za sad planiram samo da se odšmirglaju, isprave manje ogrebotine, prelakiraju/voskiraju/štatijaznam, operu grilovi i nakon estetskih i higijenskih mera će biti samo prosto prebacivanje zvučnika/ožičenja/skretnica i slušanje. Biće verovatno i neki tutorijal sa druge strane Zrenjanina bližeg Mihajlovu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...