Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Oho! Lepo Oki, čestitam.

Fala,fala:),sto se mene tice,ja bih na svakom uredjaju,stavio da se vrte nekakvi tockovi,zupcanici,koturovi...volim ja i novotarije,ali staro ima sarm,i u svakom slucaju je ukras na celu pricu o nasoj pasiji.

post-1130-0-05150400-1385542232_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stalak je nezamenljiv dodatak... moze li se kupiti odvojeno i koliko kosta?

Naravno, prodaje se odvojeno.http://www.alati.co.rs/Proxxon_NO_28_481http://www.alati.co.rs/Proxxon_NO_28_606Prvo sam hteo dremel da kupim, kad sam video
predomislio sam se,

Sve je tu, samo je trebalo sačekati da se prikažu.

Srpski broad band... A ja nestrpljiv. :)BTW, jel koristi neko slican alat za secenje vitroplasta i pertinaksa? Koje nastavke?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Srpski broad band... A ja nestrpljiv. :)

Sbb je tu (po)najmanje kriv. Kao što reče/napisa ZM sve je to self-inflicted. Stavili ste velike slike a nemate strpljenja da Vam se „vrate“...

Spojio sam poruke, koristite „Višestruki citat“ (po)nekad. Lakše se prati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

te slike ko macji sex

 

nit manjeg kurca nit vece dreke :rofl:

 

mislim na same slike , a ne na oslikati predmet

 

Proxxonu kapa dole ......... mnogo im ubavo ono postolje kojim se dobija lepa mala stona glodalica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sbb je tu (po)najmanje kriv.

 

Nisam konkretno na njih mislio, ali je tako ispalo.

 

Spojio sam poruke, koristite „Višestruki citat“ (po)nekad.

 

:oke: 

 

uh sto lepo to izgleda

 

Jos bolje radi. Sinoc sam buskao PCB. Burgije koje sam dobio uz masinu prolaze kroz pertinaks kao da ga nema. Sad tek vidim koliko su lose burgije koje sam do sada konzumirao. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ebe@ želim ti uspešan rad Proxxonom. Meni je na cnc graverki radio skoro dve godine više nego dobro. Za bušenje rupica sa stalka  je odličan.

Za frezovanje ga nemoj previše "gaziti" jer su mu ležajevi radnog vretena ipak nejaki.

Ono što je mana ovom motoru, je vek četkica u pogonskom elektromotoru, jer se ne mogu jednostavno zameniti  i elektronika kod regulatora br. obrtaja. Prihvati činjenicu da oni imaju svoj vek.

Meni je riknula ta regulacija pre nekog vremena, i tom prilikom sam nabavio drugačiji, bitno jači i dugovečniji motor.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ebe@, da upravo IB/E - 100W - 20.000o/min.

Samo da pojasnim, kod mene je nekih dana radio i po 14 - 16h na graviranju eloksiranog aluminijuma. Svaki dan, skoro pa obavezno minimalno 3h.

Malo mu je ostljivija čivija za blokiranje osovine, prilikom stezanja ili otpuštanja reznog alata.

Generalno je jako dobra sprava, ali ga ne treba preopterećivati.

Pretpostavljam da ćeš ti većinom bušiti neke rupice do max 3mm. Preporučujem ti da ne štediš na kvalitetnim burgijama, najbolje od TM ( popularno vidije ) jer motor vrti 5 - 20k obrtaja i paliće ti većinu HSS burgija ili frezerčića.

Za finije radove frezovanja "iz ruke" možeš koristiti vidija zubarske frezere, polovne ili nove kako uspeš nabaviti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo jako moćno izgleda, rado bi posedovao ovako nešto u svom sistemu. Možeš nam saopštiti i cenu uređaja molim te?

Hvala.

To sam dobio od prijatelja,stajao je dugo,i ovu traku koju je imao na sebi sam napunio flac-om,sa kompjutera.Ne znam koliko vredi jer nikad pre nisam ni video ovaj model,a kamoli posedovao nesto slicno.Jos da nadjem neku novu traku...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tupson od basiste i slikar od pokusaja u obrazovanju, najcuveniji Svedjanin na svetu ( Glupson Moron Grozonson), oli ti moj sin :to_become_senile: za rodjendan se ogrebao od mama Milosava za Optoniku RP 5100, sa novom Ortofon glavom. Trenutno se kurci u svojoj sobi drugom slikaru od pokusaja po obrazovanju. Radi spravica ki zdravlje. Veceras pozvao ribu :dodo:  da slusaju ploce. I, ljubi ga mama Milosav. :wub:

post-264-0-92828000-1386003162_thumb.jpg

post-264-0-23574000-1386003173_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kada bude izložba/svirka navedenih umetnika moraću da odem da vidim ponosno lice oca (očeva, jer se pominje još jedan) i da uredno postavim pitanje: a, sada Vam je milo... ;)

Ne dirajte decu, pa makar ni u šali. I mi smo, istina davno, odlučivali o svojoj sudbini. Pozdravite sina i njegovog prijatelja i recite da ja ponosno pratim život jedne umetnice koja mi je bliski rod a i priključenije jednog bass-iste (nije mu to životno opredeljenje) u svojoj kući.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kada bude izložba/svirka navedenih umetnika moraću da odem da vidim ponosno lice oca (očeva, jer se pominje još jedan) i da uredno postavim pitanje: a, sada Vam je milo... ;)

Ne dirajte decu, pa makar ni u šali. I mi smo, istina davno, odlučivali o svojoj sudbini. Pozdravite sina i njegovog prijatelja i recite da ja ponosno pratim život jedne umetnice koja mi je bliski rod a i priključenije jednog bass-iste (nije mu to životno opredeljenje) u svojoj kući.

 

Ko je otac?

 

Majci, srećna kupovina!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...