Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ja sam kupio strava gumu za vrata na veš mašini, jer se desila blaža varijanta poplave kod poslednjeg pranja ali je majstor koji je došao da je zameni konstatovao da staroj gumi ne fali ništa nego se zapušilo neko odlivno crevo zbog lošeg kvaliteta praška za pranje i to očistio i pustio mašinu u pogon, i vidi stvarno, nije bila u pitanju guma na vratima. Nisam novu ni otpakovao pa nemam šta da slikam. Stiglo mi još nekih kerefeka kod "fast problem solvera" poznatog forumašima i pod imenom "nema da nema" iliti, "šta vidiš na e-bay-u ja ti to nabavim", ali i to je za sada nedostupno za slikanje...

Za gumu se ne zezam, čekao sam mesec dana i platili smo je 35€ plus troškovi... Tako ti je to kad kupiš "plitku" Samsung veš mašinu (3.5kg) koja ti stane u kuhinju... Strava... Sreća pa nije ni bila pokvarena... :frusty:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mene čudi da Stein kao otrodoksni švajser i još involviran duboko u proizvodnju bi( tri) ciklova nije došao na tu ideju.

Jeste, došao na ideju, sračunao koliko košta materijal i vreme i shvatio da bi ga izašlo više da ih sam pravi. Hebga... (podrazumeva se da sqrcavanje nije opcija)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...