Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...

Hello guys...and girls! :)

Nije me bilo neko vrijeme, pa mislim da je prikladno da se javim sa jednim uobraženim likovanjem... Hehehe!

Poglečte:

Postavljena slika

Single ended monoblokovi sa 211-icama od gosp. Krkleca. Custom rad za jednog viđenijeg znalca. Ponuda je bila takva da ju nisam mogao odbiti.

Zero happy!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fala Willy! :cheers:Dodat ću zanimljivu činjenicu: posudio sam Revel Concerte F12 zbog zabrinutosti da monosi neće moći hraniti izgladnjele Dynaudie.....još ih nisam niti spojio! Dynovi nikad ljepše nisu svirali i ne osjećam niti čujem ikakav manjak snage u mojoj 16-kvadratnoj sobici. Eto, korak sam bliže mom sustavu iz snova - all tubes + high eff speakers. Fale mi još high eff speakers i preamp.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hello guys...and girls! :)Nije me bilo neko vrijeme, pa mislim da je prikladno da se javim sa jednim uobraženim likovanjem... Hehehe!Poglečte:Single ended monoblokovi sa 211-icama od gosp. Krkleca. Custom rad za jednog viđenijeg znalca. Ponuda je bila takva da ju nisam mogao odbiti.Zero happy!

iskopace njega billy !:buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slikaSg će vidim dal je ovo neki HiFi uredjaj ili daljinski za Apple Airport i ROKU Soundbridge ili nešto treće.Za sad se sigram snjuma.Zamisao mi je bila da umesto SqueezeBoxa sa touch ekranom imam touch remote u rukama a player ( Apple Airport ili ROKU) da budu WiFi vezani i locirani kod Ampa. Al može da bude i nešto drugo. Ne se znaje, Zare igra.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...