Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Arduino :wink2:

Postavljena slika

i ja sam pre oko 6 meseci uzeo jedan iz farnela

u principu to isto moze da se napravi

ALI ovo je vec gotovo, iniciran MC i radi

I radi sa OSX om...Yupi

isprobao sam samo one primere da vidim da li to funkcionise

posto ima onaj zgodan programcic koji mu pristupa

manipulacija u tom smislu je laka

.

Isprobao sam par jednostavnih primera

ukljucujuci i onaj sa blinkanjem LEDa...He...He

.

ostaje jedino pisanje skriptova

mislim da je to C++

.

jedino sto mi se ne dopada je to da su jako lose

prikazane fizicke veze povezivanja

na primerima koji se mogu naci?

Bas bezveze dato u nekom shit programu

kao na oto-u. I ima potpuno suprotan efekat, kao trebalo da uprosti

medjutim sve je ucinilo nejasnim...

.

Cena je oko 22EU

sto je skoro manje nego da se uredjaj koji ima slicnu funkciju

sklopi od delova koji se ovde mogu naci?

.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i ja sam pre oko 6 meseci uzeo jedan iz farnelau principu to isto moze da se napraviALI ovo je vec gotovo, iniciran MC i radiI radi sa OSX om...Yupiisprobao sam samo one primere da vidim da li to funkcioniseposto ima onaj zgodan programcic koji mu pristupamanipulacija u tom smislu je laka.Isprobao sam par jednostavnih primeraukljucujuci i onaj sa blinkanjem LEDa...He...He.ostaje jedino pisanje skriptovamislim da je to C++.jedino sto mi se ne dopada je to da su jako loseprikazane fizicke veze povezivanjana primerima koji se mogu naci?Bas bezveze dato u nekom shit programukao na oto-u. I ima potpuno suprotan efekat, kao trebalo da uprostimedjutim sve je ucinilo nejasnim....Cena je oko 22EUsto je skoro manje nego da se uredjaj koji ima slicnu funkcijusklopi od delova koji se ovde mogu naci?.

Meni je plan da ubacim Hifiduno code unutra za buduci Buffalo IIIse
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je plan da ubacim Hifiduno code unutra za buduci Buffalo IIIse

ma znam da je tosigurno neces da pravis one robote...Ja sad upravo gledam kako bi to moglo da se poveze recimo sa WiFiili Bluetoothpa da ne mora da se koristikabl, a ujedno i recimo ako moze da izbaci interfejs na racunar pa da seuredjaj koji je potrebno kontrolisati kontrolise na taj nacin.za androiid ima...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

najn bre. trebalo meni (za elektroniku, ne za svinjokolj) pa koga da safatam a ja Doktora.a ovo zinulo na ebay, ko da odoli.inače ove igračke sa ebaya najviše ganjaju za pedikir (ako je valjanost tj datum sterilnosti ok).potrefio se kraj bidovanja sa švapskim nezgodnim vremenom i eto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stigao 13. deo audiofilske penzije: Tandberg TR3030.Kupljeno od Tome iz Kruševca zahvaljujući oštrom oku FFL-a.Iskreno, kad je stigao paket, počeo sam da verujem u onu priču dilera polovnih automobila gde je "auto vozio godinu dana seoski sveštenik i to samo nedeljom na bogosluženje". Risiver je upakovan u originalno pakovanje sa sve kartonom, stiroporom, user manualom kome su pucne na ćoškovima slepljene pošto ih niko još nije ni listao čestito.nisam odoleo pa je slikan u nekoliko faza otpakivanja da podelite taj deo (audio) striptiza iznenađenja samnom:post-36-0-80435500-1353132469_thumb.jpg post-36-0-24086700-1353132495_thumb.jpg post-36-0-45451400-1353132575_thumb.jpg post-36-0-22712800-1353132593_thumb.jpgrazodenuto, dimenzije lučeta:post-36-0-44747100-1353132711_thumb.jpg post-36-0-46885200-1353132726_thumb.jpgluče u polumraku:post-36-0-25539200-1353132800_thumb.jpg...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...