Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Dobro ljudi, sad mogu mirno da spavam (osim kad je Girl of White Ninja u tom istom krevetu). Inace, sto se brzine tice, ja jos nemam ni elkose ni trafo/e. I ne znam ni kada cu pazariti to.EDIT: Dobrivoje, stavi ovo tvoje chedo u galeriju, i jos neke detalje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Менток, хвала. Наравно да нећу да га затварам, потрошио сам сав алу лим који сам имао.Бели Нинџа, није ово за галерију, прво треба да просвира, па да се заврше хеви метал радови. Нема журбе, мој мото је, као што пише у потпису:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je ova tema isto zanimljiva. Moja iskustva sa eloksazom u crno nisu bas dobra. Nadam se da ce najzad i dilema kod koga raditi kvalitetno eloksazu da se resi.

Sve ću da ti kažem za 7 do 10 dana do kada bi moja kutija trebalo da se eloksira.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemam još uvek neposredna iskustva, raspitivao sam se i po pravilu su me upućivali na Anta - Niš http://antanis.synthasite.com/

Kutiju ću poslati putem kurira naredne nedelje, prednja ploča će biti eloksirana u prirodnu boju aluminijuma, a ostatak kutije (sa hladnjacima) u crno. Čuo sam se sa čovekom, kaže da je eloksirao i Karanu. Kada bude gotovo postovaću fotografije, cenu i iskustva.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemam još uvek neposredna iskustva, raspitivao sam se i po pravilu su me upućivali na Anta - Niš http://antanis.synthasite.com/Kutiju ću poslati putem kurira naredne nedelje, prednja ploča će biti eloksirana u prirodnu boju aluminijuma, a ostatak kutije (sa hladnjacima) u crno. Čuo sam se sa čovekom, kaže da je eloksirao i Karanu. Kada bude gotovo postovaću fotografije, cenu i iskustva.

U dva navrata sarađivao sa pomenutom firmom (gos'n Žika glavni i odgovorni), sve pohvale s moje strane za kvalitet, predusretljivost i korektnu cenu.hint: kod Žike crno JESTE crno :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

iscekirao dvv ovog marantza pm-5 sto sam ga pazario, sve ok - nije cackano, nije dirano, sve je u fabrickom stanju, nista spaljivano i naknadno svajsovano. s obzirom da 30 godina kasnije i dalje sviri i to vrlo pristojno, cenim da nije preterano akano inace mu ti elektroliti (2x18000uF) ne bi postojali na radnoj temperaturi od barem 60C.... ili prvi vlasnik nikada nije provalio cemu sluzi dugme na kome pise "class A switch"...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kolko ja vidim to nije crno nego anthrazit, nije do snimka vec uporedi sa tufnama na plocicama :)

Hebemu držao sam u rukama komade od kojih je Nešić sklopio kućište za ovog A3, meni bili crni... :)

Evo i drugog od pomenuta dva slučaja (ovaj je iz 2007.), "sirova" fotografija, nefotošopirana, deo hladnjaka koji se vidi je eloksiran, noseći lim je farban crnim nitro-sprejom, dugmad su od crne plastike... dovoljno crnog za poređenje crnila ;)

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hebemu držao sam u rukama komade od kojih je Nešić sklopio kućište za ovog A3, meni bili crni... :) Evo i drugog od pomenuta dva slučaja (ovaj je iz 2007.), "sirova" fotografija, nefotošopirana, deo hladnjaka koji se vidi je eloksiran, noseći lim je farban crnim nitro-sprejom, dugmad su od crne plastike... dovoljno crnog za poređenje crnila ;)

Jel' to ondašnja fotografija? Teško da hladnjak posle 5 godina tako izgleda?!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Wolandjeste, snimljena je posle sklapanja pojačala.Reč je o aktivnom wooferu za kućni bioskop ali taj projekat nikad nije odrađen do kraja (bioskop je samo probno proradio a onda me zaokupila stereo tehnika) pa zvučnik sve vreme čuči u ćošku i sakuplja prašinu (mrga od oko 80 Kg nije baš zgodna za šetanje), verujem da eloksacija nije promenila boju i da će biti ista kao i onda kad uklonim onu finu prašinu sa nje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...