Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

par K3808 , mintstigli kod Manua u Bec , sto ce reci - kao da su kucislikice u prilogu, kao i graf simulacije buduce kutije ( slomljeni MLTL) dimenzija taman da moze stati u dnevni boravcicijena - prava sitnica - 340E , ukljucujuci shipping De-At ....... sto ce reci 50% od najnize cene vidjene u zadnje 2 godine .za mene decenijska nabavka , u tom smislu da najvise volem kad naletim na nesto po ceni tepsije ribe :wink2: ....... a to mi se ipak nije desilo poodavno ( razmene poklona ne racunam)isplatilo se dvomesecno pracenje e-bay-a i malihmalecnihnajmanjih oglasa u Jevropi

post-2-0-13399600-1331924943.jpg

post-2-0-11037800-1331924944.jpg

post-2-0-41684600-1331924945.jpg

post-2-0-21477200-1331924946.jpg

post-2-0-91506400-1331924947.jpg

post-2-0-78593100-1331924948.jpg

post-2-0-56177200-1331924950.jpg

post-2-0-11447900-1331924952.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

par K3808 , mintstigli kod Manua u Bec , sto ce reci - kao da su kucislikice u prilogu, kao i graf simulacije buduce kutije ( slomljeni MLTL) dimenzija taman da moze stati u dnevni boravcicijena - prava sitnica - 340E , ukljucujuci shipping De-At ....... sto ce reci 50% od najnize cene vidjene u zadnje 2 godine .za mene decenijska nabavka , u tom smislu da najvise volem kad naletim na nesto po ceni tepsije ribe :wink2: ....... a to mi se ipak nije desilo poodavno ( razmene poklona ne racunam)isplatilo se dvomesecno pracenje e-bay-a i malihmalecnihnajmanjih oglasa u Jevropi

Odlična kupovina :hi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ovo treba da bi se napravilo nešto iz audija kako valja ......mala bušilica sa onim dobrim futerom bez ključa .....plava stega je dodana naknadno ......uglavnom može da se buše rupe sa poprličnom preciznošću ......sad ću da pravim pojačalo ;) .....

post-884-0-79658000-1332169927.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.quantum-maschinen.de/produkte/bohrmaschinen/b-13-b-14-b16-b-20-b-25-b-32/index.html

Model je quantum b14 .....mala napomena ......bušilice ovog tipa se mogu naći u velikim tržnim centrima po ceni od 50 do 200 evra ....i po malo su sumljivog kvaliteta , ne toliko po robusnosti koliko po samom mehanizmu koji upravlja hodom gore-dole ......kupljena je u prodavnici gde kad kupujem alat kupujem tamo .....preciznost hoda od 0,03 mm sasvim zadovoljava neke hobističke potrebe a cena od 220 evra opravdava da ipak imate i praktično bušilicu sa kojom se može raditi a da ne pravite od okrugle elipsastu rupu :wink2: .

PS iako je bila u kutiji sa svim trakama izlepljena , sa velikim slovima , nemačka tehnika .....na prvo uključenje nije radila ......neispravan mikroprekidač sigurnosti na poklopcu remena ......mis'm ni nemci nisu više ono što su bili :angry27:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobra je to bušilica.Moju sam kupio pre nekih 7 god. i odmah sam demontirao taj mikroprekidač iz zaštitnog poklopca remenica.Savetovao bih ti i nabavku futera sa ključem za stezanje burgija, koristićeš ga za veće prečnike i tvrđe materijale.Ovaj fini čuvaj za bušenje manjim burgijama i finije radove.Zamena je laka uz pomoć račvastog klina.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Leonardo .......Mikro nisam skidao jer je pod garancijom , samo sam ga prespojio i alarmirao prodavca .....da mi nabavi rezervni . Futer ovog tipa sam baš i tražio jer mi je prekipelo da vijam ključ po garaži ....a inače mi treba samo za fine radove , aluminijum i slično ......precizno bušenje radi urezivanja navoja ......u principu retko mi i treba , ali nije je loše imati .Zen .....ti bre otkako si bio u amerikama misliš da i bušilice treba da budu velike .....bilo bi jednostavnije da si namontirao na zabat kuće pa bi mogao da bušiš i autobuse na sprat

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imam takvu (slicnu ) vise od 10-12 g.pozlatila se do sadaa Amerike videh tek prosle godine :wink2:

Meni je deda radio u amerikama , kontam , da je bilo dobro , ne bi se ni vraćao ...naravno da se šalim ........a što se tiše bušilice , nekom treba za rad a nekom za hobi .......sledeće šta planiram da kupim od alata je strug ......za sada koristim usluge jednog prijatelja .....ali ne bi bilo loše i to imati ..... PS jedan moj prijatelj , električar , motao je bobine za pola sveta ......imao je super opremljenu malu mašinsku radionicu + mašina za izlivanje plastike ......njegovo obrazoženje je bilo krajnje logično ......ne znam ja šta može da mi padne na pamet preko noći .....i dok ja nađem nekog i objasnim mu šta mi treba i dok ga namolim da mi to uradi , prođe me volja a padne mi i nešto drugo na pamet . U principu , recimo da sam dobro opremljen za radove na kutijama , tako da mogu samo da potvrdim njegovu teoriju .......skoro sve ideje i neke eksperimente je moguće uraditi u vremenu dok te još drži interesovanje za to / pričam o hobiju / .....to znači veoma brzo .....PSS lepo bi bilo kad bi bilo vremena i para , pa jedno godinu dana lutati po amerikama , mislim da ima šta da se vidi , više nego u evropi .........nije loša ni rusija , pogotovo onaj istočni deo , po malo nenaseljen ......
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...