Jump to content

Preporučeni Komentari

Napisano
10 hours ago, grone said:

EV Vmr dosli poklon imao sam i EV St -350 lepo se sloze ne znam sta cu za bass!

 

 

 

Uz te tvoje odlicne EV preporucio bih ti da pojuris neke polovne ali u dobrom stanju odlicne EV-DL15W ili EV-DL18W koji se dosta povoljno mogu naci .

Napisano
pre 12 časa, Zen Mod reče

Beyma 15WR400

Kad se već spominju bas zvučnici, zamolio bih te, kad stigneš, da mi daš podatke za izradu kutija za one moje Beyma 115 basove, kao i skretnicu :default_drugarstvo::drinks:.

Napisano

kutija nije problem, pravljena i dokazana

skretnica - zavisi od toga sta ces gore

sta ces sa cinjenicom da je jedan motan i - ako se secam dobro - zna da ceska?

Napisano

Dobro, mislim da smo dogovorili da gore budu Tannoy-ci (što su kod tebe), a zar nisam objavio da su prihajali oni drugi Beyma basovi iz DE? Ako nisam, izvinjavam se nije namjerno:default_drugarstvo:. Što se tiče kutija, privezao me se prdoserac mamin sin, da to pravimo, sad su na ferijama pa bi on kao da vidi kako to zvuči, itd. Ja sam prezadovoljan što ga ikako interesuje nešto što je sa ovoga svijeta i analogno, jer koliko vidim mladež je najviše zainteresirana za virtuelno.

Napisano
pre 43 minuta, Zen Mod reče

pa mozemo i da se cujemo

Možemo i da se vidimo, ako Bog da....:default_drugarstvo::drinks:

Napisano

mjok

to je neki AI

mene ninja lepo naucijo - kad oces da dokazes, uzmes novine sa dansanjim datumom i slikas pored

:smesna: 

Napisano

to je prakticno direktna zamena/naslednik od mojih ljubljenih SM115N
zaebo sam se sto ih otudjih .... 

Napisano
On 23. 6. 2026. at 16:30, Pchelac reče

:default_4chsmu1:

 

On 23. 6. 2026. at 22:44, Pchelac reče

Doobro, kad nece niko da pita zasto se kliberim...stigao jeee...

STAAAKLEENIII😍!!!

My precioussss:inlove:

..

 

7D6A8901-Edit-copy.jpg

 

On 24. 6. 2026. at 11:50, Pchelac reče

Kako su maleni...srednje-visokotonci😍

Screenshot_2026-06-24-11-49-26-648_com.miui.gallery-edit.jpg



Igra staklenih perli! (nema smisla po sadržaju, ali je naslov prigodan. :D )

Nisam stalno na forumu, pa mi je promaklo, a sjećam se da si se zanimao za staklo.
Jedva čekam čuti dojmove i vidjeti što ćeš s njima. :cheers:

Napisano

Trenutno montirani ,onako bez nista, iznad ITT desetke, na staklenim kond 60uF, desetka sa skretnicom 2 reda na 350Hz cini mi se...

Setup nekoliko dana i tiiho usviravanje, kako je preporuceno, i dok im ne uradim neko kuciste, pusticu ih onda lagano fulrange ali tiho...Dotle cu vrvtno dobiti i savete sta sa skretnicom malo bolje...

 

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...