Jump to content

Dvosistemski best buy Scan-Speak


Impuls

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 342
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Lepo. Samo jedna ispravka, mala. Pogledaj onaj CDR file. Ploča br. 3 na dva mesta (odmah ispod gornje ploče i između drivera) ide bez onog manjeg otvora.

Dobro, to znači da umesto ploče broj tri ide ploča broj 3a (ili kakvo god ime da joj dam pošto nije ista...)Sutra. Mene danas otkidaju nervi u levom ramenu. Sve će biti toliko precizno koliko precizne podatke imam na raspolaganju. Program radi šta mu se kaže, a što ne kažeš, ne znam ni ja a bogami ni program. Sve se kalkulacije i prikazi kreiraju na osnovu podataka. Pošto na crtežu postoji samo jedna ploča sa oznakom broj 3, onda svaka koja ima taj broj jeste ista kao i svaka druga sa istim brojem. Dakle, donja #3 i gornja #3 će biti zamenjena pločom #3-1
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad je bal - nek je maskenbal: nisam tacno brojao slojeve ali recimo #5 pa npr #9 ili #10 odozdo, da ne smeta BR otvoru, uraditi sloj sa komorama tj precka od boka do boka, 'vako nekako, ne mora bas krivudava nego mi lakse bilo c/p ...post-9-052175100 1283461490_thumb.jpgAl' juce sam platio neko krivolinijsko secenje, joj... 300 dindzi po metru... joj

Može da se primeni :ok:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro, to znači da umesto ploče broj tri ide ploča broj 3a (ili kakvo god ime da joj dam pošto nije ista...)

Sutra. Mene danas otkidaju nervi u levom ramenu. Sve će biti toliko precizno koliko precizne podatke imam na raspolaganju. Program radi šta mu se kaže, a što ne kažeš, ne znam ni ja a bogami ni program. Sve se kalkulacije i prikazi kreiraju na osnovu podataka. Pošto na crtežu postoji samo jedna ploča sa oznakom broj 3, onda svaka koja ima taj broj jeste ista kao i svaka druga sa istim brojem. Dakle, donja #3 i gornja #3 će biti zamenjena pločom #3-1

Evo daske 3-1 :)

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

odlicna idejaimao sam prilike da vidim u toku izrdenesto slicno, a takodje da to i cujem i opipam u finalnom oblikuto je stvarno mrtvohttp://www.nnacoustics.com/p_k2.phpmeni lepo izgleda i bez furniranja samo lamele?samo napred

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma sve može... Samo ko će sve to što može i da napravi... (? - pitam se, ja, onako, neobavezno :))Elem, kad se vratim s roditeljskog, mogu da pokrenem korekciju tipa 3 u 3-1...Za sada, samo čisto reda radi, konverzija rupe u nema rupe...post-13-060169100 1283524370_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozda bi bilo pametnije da se prednja ploca malo upusti i da se moze menjati ako se nekad budu menjali drajveri da moze da se ubaci nova prednja

Suštinski gledano, to je nešto što sam i ja hteo da predložim, utoliko pre što sam ljubitelj oblaganja neposredne blizine visokotonca eko-kožom a ovakvo rešenje prosto vapije za takvom vrstom intervencije :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

odlična ideja i obavezno staviti jednu ovu krstaču(ili nešto slično) za učvršćenje

Mislim da u ovoj veličini i gabaritima kutije, sam krst ne doprinosi mnogo čvrstini niti razbijanju talasa. Kutija je mala, a već preko deset kilograma teška. MDF je još gušći od drveta pa tu jednostavno nema prostora za neželjene vibracije kućišta... Da je kutija iznutra ravna, tj da prati konture spoljašnjeg oblika, onda još krst i ima smisla, ali ovako, ne bih to smatrao nekim posebnim dobitkom...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...