Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Evo Zeone, tražio si pa je red i da vidiš.Površina im je peskirana, a ova dva sjajna pojasa urađena dijamantirkom daju zvezdicu da ti pamet stane.Moram primetiti da plastika koja obuhvata osovinu pota odlično naleže i steže baš koliko treba.Nije bačen novac, dobro je a još je i lepo.

Хвала Лео стварно врхунски изгледају. Примећујем да немају поинтер.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U pravu si. To je lako rešiti, imam ideju da od mog drugara Baneta puškara potražim staklenu ampulicu tricijuma ( Ø1x4 ) koja se montira u mušicu nišana na prangijama.Svetli k'o luna park. Dovoljno je izbušiti rupicu koliko da stane cevčica, trunka lepka i zabava može početi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U pravu si. To je lako rešiti, imam ideju da od mog drugara Baneta puškara potražim staklenu ampulicu tricijuma ( Ø1x4 ) koja se montira u mušicu nišana na prangijama.Svetli k'o luna park. Dovoljno je izbušiti rupicu koliko da stane cevčica, trunka lepka i zabava može početi.

Добра идеја, Ја сам размишљо у другом смеру. Наиме да се кроз одстојник од метала са отвором који пасује пречником за челичну куглицу, Све лепо припреми и једном шипком која улази у одстојник удари чекићем. Добија се улегнуће таман да буде уочљиво. Евентуално се попуни бојом. Можда некоме и послуже ова два размишљања :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavicu sliku kasnije. Da se razumemo, boli me uvo sto je zagrebano, sredicu ga kad dodje vreme. Ionako imam 4 komada.

Dosta je rasprave na ovom forumu. Pogotovo u GB temama.

Inace ja ne bih ni video, nego Girl of White Ninja ima oko od sokorla kad treba nesto da se primeti. Zamisli tek kako je meni kad zevam u tamo neke :dodo::laugh1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

možda se poštar igrao fuzbala da mu ne bude dosadno... Gorila koja radi u špediciji ili pošti primi ovako zapakovano: post-13-0-31362500-1316719114_thumb.jpg 200 km dalje, mušterija dobije ovako: post-13-0-14901800-1316719160_thumb.jpg A čak i nije neka domaća gorila, nego fina, obrazovana, kulturna iz Njemačke... Ogrebotina na kapici nije lepa stvar ali nije ni najgore što može da se desi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo da se javim. Izvinjavam se sto nisam postavio sliku. Nikako da dodjem do aparata a telefonom se ne vidi bas najbolje. Popodne cu da slikam na poslu pa cu okaciti sliku.Ma ne sekiram se ja, sitna je ogrebotina. Kad ono dodje na red verovatno ce biti crna kombinacija, tako da zahteva moleraj u svakom slucaju. Do tada neka ga u cosku dok ne dodje na red.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...