Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

dragi sugradjani, zakacila nas je carina...to sam saznao juce kada sam potove preuzeo, ali zaboravio da reknem, jer sam bio i umoran, a malo potom i iznerviran..no, nas Borisav je izgleda malo dalje od racunara, zeleo sam da vam on to saopsti (misleci da ce preko njega ici slanje vecine delova), ali to sad ja cinim, jer sam shvatio da je vecina vas koji ste na spisku iz Bgd. Zakacilo nas je citavih 25e, sto mu dodje na svakog ucesnika po 125din, ako sam dobro sracunao. Izvinjam se zbog okasnele informacije, sludjen sam malko. Npr, Sipi je danas ostao bez srafcica i plocica za potije...skroz sam prevideo da mu i to pripada, odn potpuno prevideo da cine komplet sa potijima, odn dumicima Ovo sam pre 10 tak min poslao ali sad videh da mi poruke nema...dakle, ovo je obavijest od pre 10 min

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam poslao PP a nisam dobio odgovor. Da ne bude zabune, meni dopada 2 kom od 50k i 4 kapice sa PCB-ima i voljan sam bez ikakvog femkanja da platim i tih 125 dinara kada mi se kaže gde i kome. Hvala na pažnji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

............................ i voljan sam bez ikakvog femkanja da platim i tih 125 dinara kada mi se kaže gde i kome. ............

Nema. Šta ti je čovek. Jednom Džek, uvek Džek :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam poslao PP a nisam dobio odgovor. Da ne bude zabune, meni dopada 2 kom od 50k i 4 kapice sa PCB-ima i voljan sam bez ikakvog femkanja da platim i tih 125 dinara kada mi se kaže gde i kome. Hvala na pažnji.

u nestrpljenju si prevideo odgovor.. no tel poziv je razjasnio stvar..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Да од Борка ка мени, а Гагија је барем могао да ми јави када пролази поред моје зграде да изађеми сачекам га на станици. Па макар ми само избацио да не не излази. Но нећу више о томе, чекаћу од онога коме сам уплатио тражени износ.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

neverovatno sta sve covek moze da izmasta.. dakle, jesam li jasno i glasno rekao, napisao da svi koji su iz Bgd posalju PP da bih znao kome i sta treba da odvojim, da bismo izbegli dodatno cekanje i placanje postarine.. to je bio izraz moje dobre volje i zelje da izadjem u susret, koliko mogu.. mogao sam da jednostavno posiljku prosledim Borku i da on svima naknadno posalje.Ti Miomire imas debeo problem sa samim sobom najpre, a zatim i sa drugima. Tvoje je bilo da se javis, kao i svih drugih radi, dogovora u vezi preuzimanja - na pamet mi ne bi palo da ti ista donosim na kucni prag - ne zato sto mi je tesko, vec zbog toga sto se podrazumeva da svako normalan pokaze barem toliko postovanja i volje da dodje tamo gde meni odgovara i preuzme svoj deo posiljke. Mogao si na milijardu nacina da dobijes tih 8 dugmadi, ali je tvoj bezobrazluk hteo da ti ih Borko salje. Vrlo dobro znam koliko ne umes i ne zelis da cenis tudj trud, sto je jedan od jos dosta razloga zbog kojih bi te stavio na listu nepozeljnih za koji od buducih GB-ova.. u oba poslednja GB pravio si problem - najpre si se prijavio na listu za fetove, onda si se pravio blesav u vezi toga, ne brisuci se sa liste niti dajuci odgovor hoces li ili ne da ucestvujes, zatim si davao nepotrebne komentare u istom GB u kom ne ucestvujes, sto se na kraju zavrsilo time da sam morao javno da te opominjem ... u ovom drugom, takodje komentarises i mlatis praznu slamu, kasnio si sa placanjem, sada pravis problem oko preuzzimanja. Ima li sta da sam propustio?!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...