Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

lokalno rasparčavanje robe je stvar forumaša ali tih bednih dvadeset i kusur evra je stvar poslovnosti prema dobavljaču.ja idem sutra kod lika i verovatno ću da calnem tu cifru jer ne želim da mene tamo iko pita što se to toliko rasteglo.mogu da preživim koji mesec dok se ovo sakupi.

Koliko sam upoznat sa stanjem, moj deo za carinu je rešen. Gaggia bi trebalo da to potvrdi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

drugari, nisam pratio temu jer sam nesto u haosu. izvinjavam se jer sam tek sad procitao da dugujem jos kesa za carinu. molim vas da mi neko posalje instrukcije da mu uplatim koliko treba. izvinjavam se veliko. ja sam tad uplatio borku i ptt troskove da ne moram da doplacam ALI ako treba jos kesa slobodno recite. necu da se sramotim

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

drugari, nisam pratio temu jer sam nesto u haosu. izvinjavam se jer sam tek sad procitao da dugujem jos kesa za carinu. molim vas da mi neko posalje instrukcije da mu uplatim koliko treba. izvinjavam se veliko. ja sam tad uplatio borku i ptt troskove da ne moram da doplacam ALI ako treba jos kesa slobodno recite. necu da se sramotim

Ako nije danas paket ti stize sutra, placas otkupninu 125din i to je to.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije nadoknada meni već dobavljaču. ja sam imao u međuvremenu nekoliko kupovina pa moram na tu stranu.što se tiče carine (za one koje je zanimalo), nije ni trebalo da bude, potiji u masi stvari su zanemarljiva veličina, ali se ispostavilo da bi kao takvi stigli iz EU 2-3 nedelje kasnije pa je upotrebljen drugi prevoz gde je to bila jedina stavka.sad što taj koji je dnosio nije baš "verziran", to je što je.neće čovek propadne zarad te siće ali je ovaj gb kao i bilokoji drugi ako usledi na isti način, pokaz kako diya (treba da) "posluje".naravno svega ovog ne bi bilo da je izabrano da kese stignu na nečiju diya adresu, onda bi (eventualna) carina bila totalno interna stvar diya i mogla bi da se proizvoljno razvlači.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

drugim rečima, mora da se prođe kroz sva marfi sranja, da bi se unapred znalo šta sve može da iskoči.npr u blic analizi ove nabavke je odlučeno da kese ne idu direkt kod nas zbog poznate alavosti uvek najpametnijih carinika , već u eu pa ovde.tako bi trebalo i ubuduće da se odvaže gde je bolje (ako je izvodljivo, neće baš svi da šalju direkt za srbiju) da stigne pošiljka.naravno i izbor plaćanja, dobavljanja itd. a ona tema topovano zaključana, tja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E hebi ga , izvinjavam se, ja video na spisku 8 dugmica i posto nema potenciometra zaboravio na plocice a bilo mi cudno sto imam visak... ako su ti bas od neke koristi mogu da posaljem ako ne neka stoje kod mene pa nekom drugom prilikom, sigurno ih necu utrositi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E hebi ga , izvinjavam se, ja video na spisku 8 dugmica i posto nema potenciometra zaboravio na plocice a bilo mi cudno sto imam visak... ako su ti bas od neke koristi mogu da posaljem ako ne neka stoje kod mene pa nekom drugom prilikom, sigurno ih necu utrositi.

Ма да не заврше на КП, као што Гуја рече. Тури у писмо и пошаљи обичном поштом.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 years later...

Prošlo dosta vremena. Uzeo 2 komada 50k.

Razlog zašto dižem iz mrtvih temu je jer vremena je da napravim nešto s ovim potom. Pošto je motorizovan šta, kako, odakle,... mogu da napravim s njim. Želja mi je činč ulaz, činč izlaz, pot između, daljinski u ruci. Možda ne valja zamisao ali razlog je veoma jednostavan. Prvo lenj sam i lakše mi je da dohvatim daljinski i oš jače, oš slabije. Drugo pretpojačalo mi ima veliki gain, stavim na pola njegov pot ova skalamerija mi služi da, ležeći, kontrolišem glasnoću.

Da li je iko pravio daljinsku kontrolu i kako?

Ima li neko šemu povezivanja.

Bilo kakva pomoć je dobrodošla.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam se se malo sekao s tim i mislim da nije problem to napraviti.

http://www.diyaudio.rs/topic/5292-selektor-ulaza-i-kontrola-pota-s-motorom/?hl=selektor

Za mikrokontrolere ti treba programator i softver za upisati program u mcu. Ako ti to nije problem i još uvijek imaš volje da se bakčeš s tim vidi šta ti tačno treba.

 

Inače kod nas sa eBay-a naručeno stiže od 15 - 40 dana.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...