Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

obavesten sam o prispeloj kamarici, ali cete se strpeti do ponedeljka..razlog je usmeni, tezi deo ispita..neka mi se do tada jave na pp koji su iz Bgd, radi dogovora o preuzimanju - da ne pravimo dodatne komplikacije oko slanja, ako se Borko slaze. Obzirom na to da je ovaj GB izgleda krajem na pomolu, znajte da zahvalnost za realizaciju dugujemo najpre gospodinu Guji, bez cije asistencije niceg ne bi bilo, ni u ovom, ni u onom drugom GB.. Borka ne pominjem jer se podrazumeva i zna zasluga

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i ja se zahvaljujem guji!ups... dakle, šes' kesa je kod mene, bio sam kod čoeka sasvim drugim povodom pa mi je utrapljeno.tako da smo i študenta i dobavljača malo rasteretili a za dalje, meni 1 pivo a ova dvojica valjaju robu kad uzmognu. dodatak: sadržaj nisam zagledao, ufačlovano je dobrano, jedino su dugmad vidljiva i izgledaju bolje uživo nego na slikama.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

poti su mi pali saka..beogradski mangupi dobijaju u toku sutra, a neki i sutra, a neki ni sutra :D

Neki beogradski mangupi su se dokopali potova! :)Ispade da mi je Gagi prvi komšija, zadržasmo se u dužem prijateljskom razgovoru!Ovi dugmići stvarno izgledaju bolje uživo!Još jednom respect & great thnx svima koji su omogućili i realizovali ovu akciju! :respect:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...