Jump to content

GB izlaznih mosfeta za Novi amp sa 2SK2013/2SJ313


dlalkovic

Preporučeni Komentari

Ne mogu da garantujem jer su mi se neki ljudi promenili na odredjenim mestima ali mogu da pokusam da vas oslobodim carine ako je bude uopste i ako ja budem prisutan u gradu... Koliko ce to da bude gabaritno i iz koje zemlje ide?Poz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne mogu da garantujem jer su mi se neki ljudi promenili na odredjenim mestima ali mogu da pokusam da vas oslobodim carine ako je bude uopste i ako ja budem prisutan u gradu... Koliko ce to da bude gabaritno i iz koje zemlje ide?Poz

cini mi se iz Kine.. hajde cucemo se..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Toshiba 2SK2013-Y/2SJ313-Y

lalkovic - parova 6

dobrivoje - 6

sipi 12

impuls 20

kan042 12

leo 12

beli ninja 12

zeljko 10

gagizvul 16

quattor 6

shonne 6

zendral 10

filip+s 10

dj.nik 6

mentok 6

sastank 6

zzz 20

ukupno 176

2SA1209S/2SC2911S

quattor 12 parova

ukupno 12

Kerafol Keratherm Red 86/83 Isolators TO-247

quattor 12 kom. (3 x 4)

ukupno 12

2SK170/2SJ74

Beli_Ninja 4 para

kan042 4 para

dobrivoje 4

borko 4

lalkovic 8

ukupno 24

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako nije kasno dodao bih se za po 12 parova Toshiba 2SK2013-Y/2SJ313-Y i 2SA1209S/2SC2911S tj. ako je ovo zadnja lista bilo bi:

lalkovic - parova 6

dobrivoje - 6

sipi 12

impuls 20

kan042 12

leo 12

beli ninja 12

zeljko 10

gagizvul 16

quattor 6

shonne 6

zendral 10

filip+s 10

dj.nik 6

mentok 6

sastank 6

zzz 20

misa 12

ukupno 188

2SA1209S/2SC2911S

quattor 12 parova

misa 12 parova

ukupno 24

Pozdrav Misa

Toshiba 2SK2013-Y/2SJ313-Y

lalkovic - parova 6

dobrivoje - 6

sipi 12

impuls 20

kan042 12

leo 12

beli ninja 12

zeljko 10

gagizvul 16

quattor 6

shonne 6

zendral 10

filip+s 10

dj.nik 6

mentok 6

sastank 6

zzz 20

ukupno 176

2SA1209S/2SC2911S

quattor 12 parova

ukupno 12

Kerafol Keratherm Red 86/83 Isolators TO-247

quattor 12 kom. (3 x 4)

ukupno 12

2SK170/2SJ74

Beli_Ninja 4 para

kan042 4 para

dobrivoje 4

borko 4

lalkovic 8

ukupno 24

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U ponedeljak, pocinjemo (nadam se i zavrsavamo) sa uplatama. Cena je dakle 2,5$ po paru fetova. Uplatu cete vrsiti putem postnet-a, sto se posebno odnosi na one koji nisu iz Beograda (za one van Srbije naravno to ne vazi). Cilj je da novac odmah, istog dana podignem i uplatim na racun sa kog ce se vrsiti konverzija. Konverzija se vrsi prema srednjem kursu dolara, pri cemu se to odnosi na kursnu listu sa

http://www.kursna-lista.com/kursna-lista-nbs

Ne zelim i nisam u mogucnosti da za ovakvu svotu novca doplacujem dodatne troskove vezane za konverziju, pa vas molim da budete brzi i tacni. Dakle u ponedeljak odite do poste.

Takodje molim svakog od vas da mi putem SMS-a dostavi broj potreban radi podizanja novca koji ste uplatili (iako ce on stici od strane poste), kao i vase ime, prezime, iznos i adresu (poslednji put kada sam na taj nacin novac podizao receno mi je da moram imati i ove podatke). U svakom slucaju je dobro da tako uradimo, radi evidencije i mog lakseg snalazenja vezanog za organizaciju GB-a.

Moji podaci: Jovicic Dragan, MIckijeviceva 8, 11000 Bgd, 0668005132

Da napomenem: ukoliko ipak dodje do toga da se paketi carine, moracemo i to da platimo. Budite spremni na to, iako se svojski trudim da nas zaobidje :Viannen_loungelizard:

Zahvalnost svima onima koji znaju koji su..bez njih ne bi bilo nista od ovoga, bar ne ovako brzo. .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:sporty095_2: nemoj da se bunovni sabajle zeknete pa uplatite vise nego sto treba :rofl:

Зекните се слободно.Ја немам много искуства са банкарским пословањем, али сигурно знам да простом конверзијом Гага неће имати довољно новца. Банке купују по нижем, а продају по вишем курсу, наплаћују провизију, трансакцију и ко зна шта још.Зато уплатите више. Требало би по данашњем курсу за 6 парова да уплатим 1.056 дин, што грубо значи 1.100 минимум.Ово пишем без Гагиног знања, а за његово добро. Када се већ прихватио незахвалног посла, нема смисла да још и доплаћује из свог џепа.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moji podaci: Jovicic Dragan, MIckijeviceva 8, 11000 Bgd, 0668005132 [/b][/i]

Ako se ne varam u čitanju ovo bi bilo: Jovičić Dragan, Mickijevićeva 8..............Cisto da se ne pomesaju Č,Ć i ostala YU slova. Ispravi me ako grešim.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Када се већ прихватио незахвалног посла, нема смисла да још и доплаћује из свог џепа.

Ma Gagi je sada već toliko osiromašen da ne da nema šta da vadi iz svog džepa, nego više ni džepove nema :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam dva pitanja u vezi GB:1. posto smo ja i quattor narucili 2SA1209S/2SC2911S da li ce i oni da se kupuju i ako hoce koja je njihova cena za par jer ne vide je 2. pitanje za gaggia je da li nije komplikovano da da racun pa da mu se uplati direktno na racun. Moram da priznam da je meni mnogo lakse takoTrece je konsatacija da bi svi trebalo da mu uplate po prodajnom kursu jer verovatno mu banka racuna po prodajnom kursu, a i ako nije tako sigurno mi necemo da osiromasimo a i gaggia nece da se obogatiPozdrav Misa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam dva pitanja u vezi GB:1. posto smo ja i quattor narucili 2SA1209S/2SC2911S da li ce i oni da se kupuju i ako hoce koja je njihova cena za par jer ne vide je 2. pitanje za gaggia je da li nije komplikovano da da racun pa da mu se uplati direktno na racun. Moram da priznam da je meni mnogo lakse takoTrece je konsatacija da bi svi trebalo da mu uplate po prodajnom kursu jer verovatno mu banka racuna po prodajnom kursu, a i ako nije tako sigurno mi necemo da osiromasimo a i gaggia nece da se obogatiPozdrav Misa

1. Za 10-19 parova, cena je 1,60 $ po paru.Eh, da. Koliko vidim - ovo što smo dodatno tražili čova ima na lageru, tako da (po meni) trebamo platiti.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...