Jump to content

GB izlaznih mosfeta za Novi amp sa 2SK2013/2SJ313


dlalkovic

Preporučeni Komentari

Stigli 2sj74. Nisam ih jos stavio na protobord za merenje ali se vizuelno razlikuju od ranijih nabavki a izgledaju identicno kao na Leovoj slici. kuciste im je sa zadnje strane glatko a prednja strana je mat kao da je neko dodatno stampao vrnu pa preko toga oznaku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo i informacije o izmerenoj struji, 15-20mA Idss. Znaci radi se o V varijanti. Posto ne mogu da uparim jer nemam takvu vrednost 2sk170 stavljam ih na prodaju. Ako neko od navedenih na spisku ipak zeli da uzme svoj primerak 2sj74 neka se javi, u suprotnom cena za 30 komada je 3000 dinara.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam uspeo da ga uslikam kako sam zeleo. Ponovicu sutra po danu ali izgledaju identicno kao Leo-vi, zadnja strana glatka a prednja mat

Sorry, al' cenim da je skroz laznjak - na njemu pise BL pa ne moze nikako da ima Idss veci od 12mA a ti si izmerio 15-20mA...Nema veze, bice dobri za CCS i slicno - mozes i da im snimis prenosnu karakteristiku pa da vidimo s cime bi mogli da se upare...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

drugari, nekako nisam siguran da li je pravi cas da ista sada detaljnije pricam, ali uopsteno, ne mogu a da vam se pozalim: kinez se javio tek posle skoro mesec dana i poceo da bulazni.. navodno vise ovih fetova nema, odn ima toliko malo da je bespredmetno razgovarati o GB..novac mu je poslat dan posle sakupljnja i razmena poruka se desila isto tada..prosledjene su mu tri adrese na koje treba da salje..posle 10tak dana sam mu poslao pitanje vezano za razvoj dogadjaja, na sta sam tek juce dobio odgovor u kome mi kaze gorepomenuto..pobesneo sam naravno i poslao dve poruke, dan za dan u kojima insistiram da ispostuje svoj deo dogovora.. necu da vraca novac, nego da nam nabavi fetove, sto je provereno, izvodljivo..ocekujem njegov odgovor.. mislim da za novac barem nema bojazni, jer ne sme da rizikuje toliko..dokaz o uplati na njegov ppal imam i bice dostupan svima kada se vratim u bgd.. takodje i orig prepiska sa njim, ukoliko bude neophodno..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ima da mu odem u tu kinu i da ga posaljem u japan gde mu je i mesto. Sto mrzim kad me neko 'ebe za moje pare................ Pa ne bi mu pomogao ni sam Brus Lee licno.......... E necu moci da spavam cele noci, a tako sam se ponadao. Jao bolje bi mu bilo da se snadje kako zna i ume................

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

cujes bre ti... nije nas jos ispalio i nije sigurno da hoce..ali ovo otezanje je zapravo vrsta tog idiotizma koji je sebi dopustio..malo ga sada stisnuti za klikere, jer je duzan da odradi svoj deo, jer ipak ima javnu delatnost na diy od koje zaradjuje, status i ime, koje ne vredi da traci na lose ispostovan dogovor oko jednog GB..svestan je toga, prilicno sam siguran..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...