Jump to content

GB izlaznih mosfeta za Novi amp sa 2SK2013/2SJ313


dlalkovic

Preporučeni Komentari

Таман посла, чекам да видим шта ће да се исподешава са кинеском трговином у два ГБ-а :whistle2:

mdaaa, jasno je da nemas pametnijeg posla.. samo ces, sto se ovog GB tice da se pitas u sebi, a ljubopitljivost da zadovoljavas na drugi nacin.. Inace, jedna informacija: kinez jos nista nije odgovorio na PP, ali jeste javno, u svom thread-u vezanom za trgovinu http://www.diyaudio.com/forums/vendors-bazaar/163776-zhou-fangs-sales-thread-parts-you-always-wanted-but-hard-get-they-here-27.html#post2652180

I have a long list of PM that is not answered.Will reply all of them by next week.I just come back to Singapore from my oversea posting, service standard will resume to normal.As Toshiba has discontinued nearly everything that I sell, I'm trying to make a last time buy.2SK2013/2SJ313 is already No Stock until further notice. That is, if I can secure a last time buy, i will still have it for 2-3 years.Wish me good luck.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da je zadrzis za sebe..molim te, batali da ovde vodimo besmislene konverzacije i napucavanja, jer nije vreme za to - valjda ti je toliko jasno..nije potreban reply na ovo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

PM od kinezica..

Hi,Very sorry for the situation.Avnet (distributor) accepted my order for 2SK2013/2SJ313.If we are lucky, I will receive it in about 10-12 weeks.The problems is Avnet is talking to Toshiba Singapore, which is talking to Toshiba Japan, and they are not sure if they can fufill the order.I will try to check for confirmation next week again.I expect that 70% chance I will get it.Regards,Zhou Fang

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvarno nema smisla. :tenk:

Ja sam bio ubeđen da oni koji dobiju crni pojas imaju više samokontrole i da znaju da se snaga neprijatelja koristi protiv njega samog... Ili sam ja nešto omašio kad sam trenirao Kung Fu u "Vojvodini" u NS...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma pusti ti samokontrolu kad su pare u pitanju. Sve je to lepo, protivnikova snaga usmerena ke njemu samom, a sta kad treba da se napadne, kako da mu uzmem snagu i da ga napadnem. Borilackle vestine nisu smisljene radi komercijale nego radi ratovanja, vekovima su se na bojistima koristile. Sad imamo osiromaseni uranijum pa nam borilacke vestine i ne znace mnogo na bojistima. Nego, da ne zalazimo u to, sta da radimo sa ovim kinezom?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma zeza se decko - gde su mladi tu je i sala... ;)

Naravno da se zezam, nikada nisam trazio priliku da koristim vestinu!!!!!!!!!!! To je zabranjeno zakonom i tako to i shvatam. Ako bih je upotrebio mogao bih debelo u cuzu da zaglavim, jer nase ruke se smatraju za hladno oruzije sa zakonske tacke gledista.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nego, da ne zalazimo u to, sta da radimo sa ovim kinezom?

Ništa, za sada, strpljen spašen... Nego (nisam baš skroz u toku sa detaljima), da li je pre nego što mu je prosleđen novac potvrdio da ima traženu robu na stanju?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa sta da radimo..moramo da budemo strpljivi.. ne znam sta drugo.. ja se za pare najmanje bojim i svoje i tudje, jer kinesko nije toliko lud da rizikuje citav biznis koji je napravio na big diy.. nego mene me plasi da ovi njemu ne dodele tu kamaru tranzistora..e onda smo ga ugasili.. a njih nema pa nema ili ih ima ali su fake..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zhou kupuje direktno od Toshiba distributera do sad jedino nije mogao da nabavi prepucijum 2SJ109 i 2SK389 (polovne jeste , nove ne ) imao je jednu kolicinu koja je ispala fake , ali je to mudro ustanovio pre eventualne prodaje . sto ce reci - dovoljno je iskusan igrac da ce uvek proveriti sta nabavlja , a tek onda uzeti kolicinu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...