Jump to content

GB izlaznih mosfeta za Novi amp sa 2SK2013/2SJ313


dlalkovic

Preporučeni Komentari

evo me drugari! Dirnula me je vasa paznja.. napisah u vei konverzije ono sto je meni receno, pritom ne zalazeci u to na koji nacin je to tako uredjeno, a ne imajuci prethodnog iskustva. Ukoliko nije problem uradite tako vezano za kurs, ako mislite da bi to moglo da nam pravi problem. Ja sam nemam ikakav racun, a onaj na koji cu uplatiti nisam jos dobio. I da ga imam, kao sto rekoh, obzirom na to da nije moj, radi evidencije, lakse je da novac ide postnet-om.. Sto se tice 2SA1209S/2SC2911S, pise da ih ima i quattor ih je vec stavio na listu. Ukoliko hoces i ti, reci kolicinu i racunaj na onoliko novca koliko na listi sa diyaudio.com stoji..Adresa - C, Č,Ć, nebitno, taka je samo jedna u BGD :sarcastic_hand: . Prezime - kada vide naziv ulice, bude im jasno da ne treba da se pitaju da li je sa Č i Ć :sarcastic_hand: Sto se dzepova tice, pa, uglavnom sluze da se u njih ture sake, kad je hladno.. ali zato covek nauci da se vise raduje sitnim, obicnim stvarima.. no, valjda cu i ja jednom da. Svi za jednog, jedan za sve :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto se dzepova tice, pa, uglavnom sluze da se u njih ture sake, kad je hladno.. ali zato covek nauci da se vise raduje sitnim, obicnim stvarima.. no, valjda cu i ja jednom da.

prvi znaci izvetreenja pameti... :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prvi znaci izvetreenja pameti... :sarcastic_hand:

To si ti rekao... Uostalom, zato je ljubav slepa, da žena ne vidi u čega se uvalila i sa kakvim sitnicama sve treba da se bakće... Ma šta te briga, zato su izmišljene gaće.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To si ti rekao... Uostalom, zato je ljubav slepa, da žena ne vidi u čega se uvalila i sa kakvim sitnicama sve treba da se bakće... Ma šta te briga, zato su izmišljene gaće.

Salvy kada ga rekne, rekno je :buehehe: Za šta li je izmišljen šešir :D

OT: Zašto mi na Bugmetu "citiraj" piše "uzvrati odgovor". Mnogo me asocira na "uzvrati paljbu" :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nista ja vas ne radzumem :rolleyes:

Ni mi sebe ne razumemo već, kada napišemo nešto, moramo pozvati nekog nam bližnjeg da nam rastolmači šta smo to mislili, smisleno pišući besmislice :krstix:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lalkovic - parova 6

dobrivoje - 6

sipi 12

impuls 20

kan042 12

leo 12

beli ninja 12

zeljko 10......................uplatio, stigla poruka

gagizvul 16

quattor 6

shonne 6

zendral 10

filip+s 10

dj.nik 6

mentok 6

sastank 6

zzz 20

misa 12

ukupno 188

.........................jos neko uplatio, ali ne znam ko ?

2SA1209S/2SC2911S

quattor 12 parova

misa 12 parova

ukupno 24

Posto su dve uplate vec stigle, jedna sa, a druga bez pratece poruke od strane uplatioca: da vas jos jednom podsetim - posaljite SMS kojim me obavestavate da ste uplatili, dobili taj i taj broj, odakle ste, nick i ime i prezime adresu. Ukoliko mi uplate budu stizale samo kroz obaestenje od strane poste bice problem - nit znam ko je poslao, niti cu moci da podignem ukoliko budu trazili podatke.. Inace, vasi podaci ce mi biti potrebni da bih vam mogao proslediti fetove kada budu stigli...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

..................................Posto su dve uplate vec stigle, jedna sa, a druga bez pratece poruke od strane uplatioca: da vas jos jednom podsetim - posaljite SMS kojim me obavestavate da ste uplatili, dobili taj i taj broj, odakle ste, nick i ime i prezime adresu. Ukoliko mi uplate budu stizale samo kroz obaestenje od strane poste bice problem - nit znam ko je poslao, niti cu moci da podignem ukoliko budu trazili podatke.. Inace, vasi podaci ce mi biti potrebni da bih vam mogao proslediti fetove kada budu stigli...

Ne znam ja. Ja ti adresu i podatke ne dam. Ko zna kakve ti boleštine mogu pasti na pamet :connie_nutzo::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kasno sam uključio kompijuter pa danas nemogu fizički stići da upltim za 6 para.Nije li kasno to sutra zavšiti.Živim na selu a žena uzela auto.Odgovori i unapred hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bice sve ok.. napredujemo.. nisam kod kuce, pisem veceras bilans.. samo udrite i eto meni letovanja... :so_happy: a sto se vasih podataka tice, cisto da znam kome i gde da saljem razlednicu :ok::roll1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Huh, meni su na pošti rekli da ako navodim tvoju adresu ne možeš da podigneš na pošti, već da će ti dostaviti kući, a ako se podiže na pošti onda se ne navodi tvoja adresa :connie_nutzo: , tako da sam postao tako da ti dostave kući na adresu. Nadam se da će sve biti O.K. :hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lalkovic - parova 6 ......................uplatio

dobrivoje - 6 ......................uplatio

sipi 12 ......................uplatio

impuls 20

kan042 12 ......................uplatio

leo 12 ......................uplatio

beli ninja 12 ......................uplatio

zeljko 10......................uplatio

gagizvul 16......................uplatio

quattor 6

shonne 6

zendral 10 (dogovor)

filip+s 10

dj.nik 6 ......................uplatio

mentok 6 ......................uplatio

sastank 6 (sutra)

zzz 20

misa 12 ......................uplatio

ukupno 188

2SA1209S/2SC2911S

quattor 12 parova

misa 12 parova ......................uplatio

Inbox mi je pun, sada cu ga isprazniti.. ukoliko ste slali poruke putem foruma, a znam da jeste, valjda cu uskoro moci da ih procitam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jos jedna uplata stigla pre pola sata..taj deran da posalje SMS - broj pocinje sa 240000.Lalkovic je greskom preplatio i visak ceka placanje ulaznih fetova.. Kan se nesto debelo zabrojao ili je namerio da plati unapred nesto, videcemo. Naveo sam slucajeve koji su malko specificni, tek da kakvu sigurnost imate, jer ste daleko, a vas novac u mojim rukama.. neka bude javno, radi vaseg veceg jeda , kada budete dobili razglednice..a i onih kojima sam blize.. za poslednje vazi da sam dugonog i brz :sarcastic_hand:inbox je free za vase nadezde i potrebe :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lalkovic - parova 6 ......................uplatio

dobrivoje - 6 ......................uplatio

sipi 12 ......................uplatio

kan042 12 ......................uplatio

leo 12 ......................uplatio

beli ninja 12 ......................uplatio

zeljko 10......................uplatio

gagizvul 16......................uplatio

quattor 6 ......................uplatio

dj.nik 6 ......................uplatio

mentok 6 ......................uplatio

misa 12 ......................uplatio

sastank 6 (sutra)

zendral 10 (dogovor)

impuls 20

zzz 20

filip+s 10

shonne 6

ukupno 188

2SA1209S/2SC2911S

quattor 12 parova ......................uplatio

misa 12 parova ......................uplatio

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...