Jump to content

GB izlaznih mosfeta za Novi amp sa 2SK2013/2SJ313


dlalkovic

Preporučeni Komentari

Е, па то сам хтео да чујем.Могао си то одмах да напишеш, а не да чекаш да те провоцирам.И иначе пишеш у скраћеницама, па ко погоди.Мени се највише свидео твој пост који је гласио "ц", па си после морао да објашњаваш да је то скраћеница од "јок".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Hajde i ovde da se oglasim.. stvar je i dalje u toku, jer se ceka na poslednji, treci paket.. nije mi jasno sta se sa njim desava, jer je bilo ocekivano da stigne istovremeno sa drugim (oba su poslata u cugu), dakle pre nedelju dana. Pisao sam Zhou-u da to proveri, pre dva dana, pa cemo videti. Ne zelim da pocinjem sa raspodelom dok sve ne bude stiglo. Znam da predugo traje, ali se nadam da ce se i ova saga okoncati. Hvala na strpljenju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Proverio sta se desilo..danas ujedam po zelji, za bilo koji deo duse i tela.. :girl_devil: agilnost i zainteresovanost naseg postanskog sluzbenika dovela je do toga da paket pre dva-tri dana bude vracen nazad za Singapur, obzirom na to da jednostavno nije (postar)skontao kome i gde treba da da posiljku - desilo se da ili nije dobro uboo adresu ili je zbrka oko dve slicne adrese njega uverila u to da paket ipak ne treba da bude urucen..svakojake kombinacije moguceg i nemoguceg oko toga sta se tada odigravalo u njegovoj glavi su moguce, ali sada je za to kasno, odn ne koristi. Na kraju sam kineza obavestio o razvoju dogadjaja i zamolio da kada mu paket stigne uzvrati istom merom, naravno sada na drugu adresu. zasto i kako nam se sve ovo desava, ne znam..pakosni ce pomisliti da je stvar moje baksuzne licnosti, moza delom i jesu u pravu, ali bolje da se o tome ne izjasnjavaju, jer takodje ne koristi. Inace, i usmeni je prodjen, kamara znaka grckog alfabeta polako odlazi u istoriju, memorijsku deponiju vec dosta opterecene, ogomne deponije podsvesnog - barem je ona velika, ako je vec svest tako mala (mislim na svoj slucaj)... :crying:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Proverio sta se desilo..danas ujedam po zelji, za bilo koji deo duse i tela.. :girl_devil: agilnost i zainteresovanost naseg postanskog sluzbenika dovela je do toga da paket pre dva-tri dana bude vracen nazad za Singapur, obzirom na to da jednostavno nije (postar)skontao kome i gde treba da da posiljku - desilo se da ili nije dobro uboo adresu ili je zbrka oko dve slicne adrese njega uverila u to da paket ipak ne treba da bude urucen..svakojake kombinacije moguceg i nemoguceg oko toga sta se tada odigravalo u njegovoj glavi su moguce, ali sada je za to kasno, odn ne koristi. Na kraju sam kineza obavestio o razvoju dogadjaja i zamolio da kada mu paket stigne uzvrati istom merom, naravno sada na drugu adresu. zasto i kako nam se sve ovo desava, ne znam..pakosni ce pomisliti da je stvar moje baksuzne licnosti, moza delom i jesu u pravu, ali bolje da se o tome ne izjasnjavaju, jer takodje ne koristi. Inace, i usmeni je prodjen, kamara znaka grckog alfabeta polako odlazi u istoriju, memorijsku deponiju vec dosta opterecene, ogomne deponije podsvesnog - barem je ona velika, ako je vec svest tako mala (mislim na svoj slucaj)... :crying:

Nisam se do sad javljao ali sada moram. Ja bih ovo pre nazvao neodgovornost i nezainteresovanost. Sem toga da bi postar pronasao gde je ulica trebalo bi da se napise pravi naziv ulice i postanski broj. Koliko vidim po karti ulica je MickijeviČeva a postanski broj je 11010. Da je ovako napisano verovatno bi paket dosao do postara koji poznaje taj kraj i ne bi bio vracen. I da napomenem jos jednu stvar, prilikom jedne posiljke i AKS je lutao i zvao me na telefon jer nije mogao da nadje pravi naziv ulice. Mozda Vi i onaj gore znate gde je ulica ali za GPS ipak treba ukucati pravi naziv
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kakve veze ima ko je kriv ? Desilo se, pa se desilo. Niko to nije namerno uradio. Ni poštar, ni Marfi, ni ... Mogla bi nekada i ova savršena gospoda koja su odmah krenula u pljuvačinu (a pri tom ne poseduju sve informacije da li je i čija greška) da organizuju neki GB pošto bi to prošlo svaki put bez greške. I ja sam u istom ovom GB pa mi nije palo na pamet da kritikujem bilo koga. Kome se ne sviđa, slobodno može sledeći put da ne učestvuje. Insistiram. Verujem da će svima neizmerno nedostajati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Inace, i usmeni je prodjen, kamara znaka grckog alfabeta polako odlazi u istoriju, ............

Čestitam, nek je ovo rješeno a sve drugo može da se čeka. Uz svu svoju muku našao si vremena i dao truda da uradiš nešto za nas i hvala ti. Naravno, hvala i svima ostalima koji su dali svoj doprinos. U startu je sve krenulo naopako pa ovo ne treba nikog da čudi i sekira. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mogla bi nekada i ova savršena gospoda koja su odmah krenula u pljuvačinu (a pri tom ne poseduju sve informacije da li je i čija greška) da organizuju neki GB pošto bi to prošlo svaki put bez greške.

Nesto mi secanje kaze da sam organizovao Gb za Lapp kabel i iz svog dzepa istresao za 115 metara, za nedelju dana podelio kabel i tek tada dobio pare. Koliko se secam niko se nije bunio sem onih koji su zakasnili jer se sve munjevito desilo. A nesto mi se cini da sam finansirao i nabavku 2sj74bl pa kad se desilo da su u pitanju fejkovi, niko se nije javio da uzme svoj deo. mogu da pokusam jos da se setim, recimo onog uparivanja jfetova... Zatim Nauk koji se isto brzo zavrsio. Dobar je predlog da se izuzmem iz GB-ova posto ionako sam kupujem u vecim kolicinama nego ceo GB sa gomlom ucesnika.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

G Impulse, dajete mi motiv da Vam persiram.. koliko puta se desilo da ste nepromisljenoscu i nadmenim stavom zazivali prekor i ne samo prekor vec i posalice na racun takvog stava i ophodjenja na ovom forumu? Hocete li kojim slucajem napismeno, pecatirano, potpisano da dobijete obrazlozenje toga da za ono sto se do sada izdesavalo sa ovim GB jeste van granica moje odgovornost i volje? Da li bi Vas to utesilo? Nije Vam palo na pamet da najpre upitate putem PP za podrobnije objasnjenje, pa ukoliko ono ne zadovolji kriterijume neophodne za sticanje Vaseg poverenja i strpljenja, nezadovoljstvo iznesete javno..time bi postedeli nepotrebne javne rasprave, koja verujem malo kome ide u korist.. Ukoliko Vasa azurnost u svakodnevici jeste takva da Vas nista i nikada nije i ne moze spreciti da ispunite sve ono sto ste i kada ste naumili, povlacim se pred Vasom velicinom i radujem se sto cete mi postati inspiracija za buduce poduhvate..Tri dana, tokom kojih sam obavljao, nesto meni mnogo bitnije od bilo cega u ovom trenutku, pokusavam da saznam sta se sa paketom desilo, da bi na kraju shvatio, povezavsi nekoliko razlicitih izvora ovo sto sam danas i napisao. Detalje vezane za adresu o kojoj se radi, mestu i nacinu na koji se desila zabuna nisam nasao za shodno da iznosim, jer su informacije dovoljno licne da ne prilici da ih javno iznosim. Vase vaspitanje koliko vidim Vama dozvoljava da to cinite pa mi se cini da ne bi bilo zgoreg da malo i na tome poradite..Nadam se da cete dobro procitati redove koje sam samo Vama posvetio i nastojati da budete dovoljno suzdrzani u odgovoru, ukoliko ipak odlucite da ima smisla za daljim razgovorom ove vrste.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema svrhe dalje. Ne trebaju mi objasnjenja. Izneo sam moj pogled na sve a i odbranu na tudje komentare. A sto se mog vaspitanja tice nisam naucio da cutim i saginjem glavu. Sto se tice licnih stvari ulica je navedena ranije sa podacima za uplatu a za drugo procitajte post 291. Sledeci moj post u ovoj temi ce biti zahvala sto su mi, bez mog angazovanja i tudjim radom i trudom, stigli fetovi iz GB-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zaista, Vama ne trebaju objasnjenja, vec ispoljavanje nezadovoljstva onime u sta ste ubedjeni da je razlog. Sto se Vaseg vaspitanja tice, izgleda da Vam je promaklo to da bi glavu ponekad mogli da drzite tako da vidite lice sagovornika i cujete sta zeli da Vam saopsti. Nesto mi se ne cini da je iko primoran da "saginje glavu i cuti", ali se podrazumevalo da svi mi pokazemo strpljenje i napor da se razume situacija u kojoj smo se nasli. Izgleda da je Vase nezadovoljstvo prethodilo najnovijoj peripetiji tokom ovog GB i da je ona Vama :prelila casu".. Bilo bi jako interesantno cuti sta biste, da je Vama casa malo plica, izneli kao razlog nezadovoljstva, vezano za prethodni problem vezan za iznenadnu nestasicu fetova..

Inace, bilo koji svoj lican podatak javno da sam izneo, uradio sam to ja, sto Vama ne bi trebalo da predstavlja povod da to isto cinite.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo novosti:

I dakle, evo sta G Zhou kaze na nas problem:

Hi, Little things happens at time.So just relax, tell you GB friends that you need some more time.Yes, please give another address, or we can use back 1 of the 2 address that was tested and works.Once I get it back I will be happy to resent you. Regards,Zhou Fang

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

hajde sad da kazem, iako nije nista novo - pre jedno 10tak dana sam pokusao da saznam gde su tranzistori, jer Kinezu nisu stigli.. dobio sam info da je posiljka pre skoro mesec i po otisla iz Srbije i da kao povratna putuje okolo-naokolo, dakle mnogo sporije nego regularna.. ako regularna traje 20tak dana, ova povratna bar 2 meseca.. istu informaciju sam dobio od sluzbenika zaduzenih za medjunarodni post saobracaj kod nas, isto iskustvo ima i kinez ..tako da cim je on bude dobio, vraca je nazad. Opet, jako mi je neprijatno zbog ovolikog karambola, da mogu nesto da ucinim povodom toga, rado bih..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...