Jump to content

GB izlaznih mosfeta za Novi amp sa 2SK2013/2SJ313


dlalkovic

Preporučeni Komentari

kake veze ima pravilnik gb sa ovom gb koja je bila pre pravilnika.

Ima veze jer je ova tema razlog stvaranja pravilnika. No, ne bih dalje na tu temu pošto nemam ništa preterano pametno reći. Mogu samo da se podžapam u raspravi.Bušim rupe na zadnjoj stranici zvučne kutije i kuckam tiplove za mašinske šrafove. Mrzi me da se ganjam po vorumi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Priopcenje od organizatora GB:Jedan od tri paketa je jos uvek na putu. Po njegovom prispecu bice izvrsena raspodela celokupne kolicine ucesnicima, kako je naruceno. Do tada, bicemo strpljivi.Svaka nova informacija bice odmah postavljena ovde.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Postovani GB-i,

posto izgleda nema nista od nabavke 2sk2013 i 2sj313, proslo je vec 6 meseci , predlazem ko zeli, a nije dobio tranzistore , da probamo da izvucemo ono sto se moze od Zhou Fang-a.

Meni bi odgovaralo da u zamenu uzmem tri "matched Toshiba 2SK1530 2SJ201 $16/pair". To je po ceni taman to jer sam ja uplatio 49$

Pozdrav Misa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postovani GB-i,

posto izgleda nema nista od nabavke 2sk2013 i 2sj313, proslo je vec 6 meseci , predlazem ko zeli, a nije dobio tranzistore , da probamo da izvucemo ono sto se moze od Zhou Fang-a.

Meni bi odgovaralo da u zamenu uzmem tri "matched Toshiba 2SK1530 2SJ201 $16/pair". To je po ceni taman to jer sam ja uplatio 49$

Pozdrav Misa

Ukoliko si pratio temu, bilo bi ti jasno da Mr Zhou nema krivice po pitanju "nestalog" paketa, odn da je krivica na nasoj strani..jer je covek uredno poslao na adresu koju smo mu dali, a sve ono sto se sa paketom dogodilo kod nas, ocigledno je nasa stvar.. dakle od Zhou-a nema sta da se izvuce, vec od mene kao organizatora.

Elem, jos bi ti jasnije bilo da nema blage potrebe za pokretanjem ovakve teme, da si lepo pitao na pp, kao i vecina njih, u poslednjih mesec i kusur dana. Mozda si pomislio da je ucinkovitije postaviti temu i dici ljude na "kuku i motiku"?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...