Jump to content

GB izlaznih mosfeta za Novi amp sa 2SK2013/2SJ313


dlalkovic

Preporučeni Komentari

si kontaktirao organizatora GB ?

Ja citam kako je napisano (Sipi) da ce biti obavestenja o statusu GB-a ako bude nekih promena. Posto nije bilo obavestenja smatram da se nista nije novo ni desilo u vezi GB-a.Sto se tice nase greske u neku ruku jeste, ali ne mogu da shvatim da treba 6 mesec da putuje posiljka tamo-ovamo. Meni od kineza stize za 9-15 dana, nikad preko toga.Ja sam samo hteo da ponudim izlaz, ako se zaglavilo negde kod Zhou Fang-a. Predpostavljam da on nema vise tih tranzistora i da samo kupuje vreme.Pozdrav Misa
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja citam kako je napisano (Sipi) da ce biti obavestenja o statusu GB-a ako bude nekih promena. Posto nije bilo obavestenja smatram da se nista nije novo ni desilo u vezi GB-a.

Sto se tice nase greske u neku ruku jeste, ali ne mogu da shvatim da treba 6 mesec da putuje posiljka tamo-ovamo. Meni od kineza stize za 9-15 dana, nikad preko toga.

Ja sam samo hteo da ponudim izlaz, ako se zaglavilo negde kod Zhou Fang-a. Predpostavljam da on nema vise tih tranzistora i da samo kupuje vreme.

Pozdrav Misa

Pa obzirom da ti je chuck noris na avataru, mogao si da ga zamolis da levom obrvom preleti onih 15tak stranica GB teme i sapne ti razvoj dogadjaja.. evo npr, pogledaj str 17 pomenute teme: lepo kaze da povratna posiljka dosta duze putuje nego u slucaju regularne, pa onda ima nesto i o tome - u istoj temi pominjanom pravilniku o GB - da u slucaju bilo kakve nejasnoce ili bilo kog problema, ucesnik najpre kontaktira organizatora, pa dalje, da odes `vamo

http://www.diyaudio....ey-here-31.html ili `vamo

http://www.diyaudio....3-2sj313-2.html

pa skontas da fetova ima i dalje...

O kakvoj kupovini vremena od strane kineza pricas, pojma nemam.. ?

I naposletku, moguce da ja preosetljiv na pomen GB, nisam skontao tvoju zaista iskrenu i dobru nameru vezanu za pomoc oko resavanja problema. Hajde lepo reci sta si ti zamislio i kako, prosto radi zelje (a i opste koristi) da se izvinim, ukoliko sam preostro reagovao na tvoj post i inicijativu (nisam ironican).

@shavija, nemam pojma, to je misa narucio, pa neka on odgovori..nisam zalazio u problematiku, a i da jesam, mogao bi samo da ti nacrtam :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koliko sam skontao, roba je isla na 3 adrese i jedan paket nije stigo...sta se desava sa ona 2 su se oni podelili ili?

ne, cuce `vamo i cekaju ostatak.. zasto? zato sto su ova dva zajedno, nosila duplo vise jednih, (cini mi se 2sj313), nego drugih fetova..i bez tog treceg, broj parova ne moze da se kompletira.. prosto, tako je spakovano, odn tako je Zhou spakovao, ne pretpostavljajuci da ce doci do ovakvog razdvajanja..i sad, podelim li to malo parova sto ima, ko ce prvi da me lincuje?no, rekoh bice, ne brinite.. snagu brige usmerite ka onoj za cekanje, strpljenje.. uvek ima mesta i prilike za sumnju, prozivke, sramotu, i jasno mi je da nece izostati ukoliko ne izvucem ovo do kraja i to u skorije vreme. Sacekajte jos malko, pa onda udarite svom snagom, a ja cu da se pretvorim u jeza.. :cray:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мишо,ако одустајеш од ГБ (такав ти је поднаслов теме), а имаш могућност да сам наручујеш (за разлику од мене), ја имам овакав предлог:да ја преузмем од тебе ред за 12 парова 2sk2013/2sj313, а ти себи купи два пара 2sk1530/2sj201.Ако ГБ омане ... Гаги има лепе звучнике, па још осликане ... :sarcastic:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auu nisam u toku ali mpgu da potvrdim da ako nije napisao da je tehnika unutra to moze da nestane kako oces ako nekom treba...pih drzaveeee....cemu sluze ovi prvi gagice??sorry za off

Evo datašita: http://www.datasheetcatalog.org/datasheet/sanyo/ds_pdf_e/2SA1209.pdfFini VAS tranzistori, predriveri ili izlazi za pojačala za sluške recimo...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мишо,

ако одустајеш од ГБ (такав ти је поднаслов теме), а имаш могућност да сам наручујеш (за разлику од мене), ја имам овакав предлог:

да ја преузмем од тебе ред за 12 парова 2sk2013/2sj313, а ти себи купи два пара 2sk1530/2sj201.

Ако ГБ омане ... Гаги има лепе звучнике, па још осликане ... :sarcastic:

Pa necu valjda da sada odustajem na pola puta-salim se. Ja imam jedno 5-6 zapocetih projekata pojacala-predpojacala tako da mi trenutno nije ni hitno ni bitno.

Pa obzirom da ti je chuck noris na avataru, mogao si da ga zamolis da levom obrvom preleti onih 15tak stranica GB teme i sapne ti razvoj dogadjaja.. evo npr, pogledaj str 17 pomenute teme: lepo kaze da povratna posiljka dosta duze putuje nego u slucaju regularne, pa onda ima nesto i o tome - u istoj temi pominjanom pravilniku o GB - da u slucaju bilo kakve nejasnoce ili bilo kog problema, ucesnik najpre kontaktira organizatora, pa dalje, da odes `vamo

http://www.diyaudio....ey-here-31.html ili `vamo

http://www.diyaudio....3-2sj313-2.html

pa skontas da fetova ima i dalje...

O kakvoj kupovini vremena od strane kineza pricas, pojma nemam.. ?

I naposletku, moguce da ja preosetljiv na pomen GB, nisam skontao tvoju zaista iskrenu i dobru nameru vezanu za pomoc oko resavanja problema. Hajde lepo reci sta si ti zamislio i kako, prosto radi zelje (a i opste koristi) da se izvinim, ukoliko sam preostro reagovao na tvoj post i inicijativu (nisam ironican).

@shavija, nemam pojma, to je misa narucio, pa neka on odgovori..nisam zalazio u problematiku, a i da jesam, mogao bi samo da ti nacrtam :D

Dan pre nego sto sam postavio temu,kontaktirao sam kineza i odgovorio mi je da nema vise tih tranzistora.

Pogledaj gore sta sam napisao pa vidi od dakle mi je pala na um ideja da nema vise tranzistora. Verujem da je tvoj ton posledica toga sto te verovatno svi cimaju za GB i ne smeta mi takav ton i potpuno te shvatam i razumem. Ideja mi je bila da pomognem da se eventualno zavrsi GB- na opste zadovoljstvo svih, a sto se mene licno tice ja mogu da cekam, a nije mi ni problem ni da ih ne dobijem.

Sto je vec predlozeno u vezi narucivanja, hvala na zakasnelom savetu, jer sam ja jos pre 2-3 godine narucio izvesnu kolicinu istih, samo ne postizavam da ih iskoristim za onih mojih 5-6 projekata.

Necu da raspredam dalje ali kao sto sam napisao nije mi bilo logicno da nesto putuje 6 meseci bez obzira na sve, a ja narucim bilo sta od bilo kog kineza i to mi stigne najdalje za 15 dana na kucu.

Pozdrav Misa

Sto se mene tice ova tema moze da se zakljuca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

dakleM, potpuno je izvesno da zagubljeni paket nece stici....pokusaj da se naruci nova kolicina raspara je u toku..Beli Ninja i ja ucestvujemo, jer smo nevoljno i nehotice odgovorni za to sto se desilo.. cekam odgovor od Zhou-a..nadajmo se da ce biti pozitivan.

Molim moderatore da temu ne zakljucavaju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

obzirom na to da sam jos pre dva dana poslao upit za tranzistore, odgovor je upravo stigao... tranzistora vise nema..ono sto imamo je vecim delom raspareno. . . u dve i po reci - cemer, jad i tuga..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo teska artiljerija :) Mislim da ima smisla da vidimo da li ima jos negde da se nadje , mozda preko ebay mada je to rizicno :(

bum, bum...haha...ima i ozbiljnijih stvari u zivotu oko kojih se treba nervirati...saka tranzistora, zar je vredno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ozbiljno, hajde da pokusamo na vidimo neki drugi izvor. Kinez izgleda ima ali steka !

Ma ja sam ninja, nemojte sad da me vredjate nekim sitnim kalibrima. To hvatam zubima. Samo tesko naoruzanje. Ocekujem tomahawk kroz internet direktno na IP adresu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ja sam ninja, nemojte sad da me vredjate nekim sitnim kalibrima. To hvatam zubima. Samo tesko naoruzanje. Ocekujem tomahawk kroz internet direktno na IP adresu.

ma prosto bratesamo banujemo i tebe i Gggggna bar 6 meseci:buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa sigurno je skuplje od originalne cene ali sta ces. Druga opcija je ovo sto ima podeliti na ravne casti i kud koji mili moji

nema, jer ni na ibeju ne nudi.pitanje je cene po paru ponajviše. a da ima raznih na ibeju, ima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...