Jump to content

6c33 or to 300b


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 121
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

bata bane,da ti ja dam SE 6S4S (2A3)pa da probas,malo manje od 3W, ili da ti dam onaj moj cuveni PP sa 6P6S (6V6) 6 w u klasi A pa da probas na te tvoje cuvene kutije,mozda ce ti se svidi.Naravno, podrazumeva se da imas neku dobru sljivku za konzumaciju.Sto se tice tvog izbora izmedju babuske i 300b ja sam ubedljivo za gu50(babuska je nezgodna za rad a 300b je skupa).Ima ih po 5 eura da se nadju.Mnogi ih ne vole zbog izgleda ali to je nezasluzeno zapostavljena ODLICNA lampa sa odlicnim karakteristikama i cenama.javi ako oces da ti dam pojacala da probas.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dunavko, sljivka moze i bez pojacala bitno je drustvo :Viannen_loungelizard: Hvala na ponudi, danaske ce da padne proba sa 300b, u toku nedelje nadam se da cu uspeti da nadjem i 6c33, a vec ima sredjena varijanta za probu 2A3.... :crazyrocker: Tako da, sto bi rekli, nije se casilo ni casa u mojoj potrazi za resenjem :to_become_senile: Ako zapne znam gde da kukam, imacu te u vidu :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

danaske ce da padne proba sa 300b, u toku nedelje nadam se da cu uspeti da nadjem i 6c33,

И јопет ћеш да слушаш једно по једно појачало.Дај му мало по организацији,па поредај све те силне цеви једну поред друге и донеси коначан суд.Ја то нако само да се не нервираш на Газели више пута. :baby:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Дај му мало по организацији,па поредај све те силне цеви једну поред друге и донеси коначан суд.

Ma bih ja sve odjedared, ali privukao bih sumlje pojedinih "kucnih" neprijateljskih elemenata... :sarcastic_hand: Salim se, jedino u toku nedelje posle posla da svratim pa da pokupim amp...onako posto sam vec preko mosta :to_become_senile: A onda obracun, tacno u podne.... :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Daudio - rastemo li ?molim kraci izvestaj , negde gde je zgodno i vidljivo .......:cheers:

Јаки,детаљни,природни и веродостојни тонови,понекад цевно топли,углавно СС жустри.Предстоји дуг период усвиравања остатка система њему.... :drinks: Навалио мали на :dodo: и не испушта их ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Навалио мали на :dodo: и не испушта их ;)

Neka nam je ziv i zdrav,samo neka :baby: ljubi ga tata :ok: Elem cika S je bio, doneo 300b bobmbone i .... :huh: ....pa ja sam u stvari celo vreme bio latentni cevas :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slusni utisci...Pa ja bi reko da je to to, ocu reci cevke... :serbvidkakisicl0: Prijatni srednji, nesto manje basa, ali ja ionako nisam nesto zadrt sto se tice kolicine basa vise mi je bitan kvalitat. Dinamika, prostor ...zadovoljan sam. Ovaj 300b je integralac te ga nisam mogao povezati na postojeci setup sa LDR-om i mojim cevnim gain stage-om, ali je vise nego respectibilan sto se tice zvuka. Da ne spominjem koliko je lakse kad je sve spakovano u jednu malu kutiju :sporty095_2: Sa 6c33c ce biti prijemcivije onom sto sam nekada imao sa Ge ampom obzirom da samo Ge amp manjam za babusku, a sve ostalo LDR i ulazna lampa ostaju iste :to_become_senile: Sto se tice skakljivog pitanja snage, najvise sam proveo na skalii od 12h do 15h, nisam cuo kliping pa predpostavljam da je tih 8W snage dovoljno. :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozajmi od nekoga Quad II2 x monoblock,pa onda nek ti to bude parametar sto se tice basa...A ujedno i primer da cevi i te kako mogu to da urade.A svko pojacalo koje u tom segmentu ne zvuci priblizno takoimplicira da nije nesto kako treba uradjeno, a krivac za to nije cev....ovi OT trafoi sa oglasa od 350eu, izgledaju OK ALI nema nikakvih podatakaama bas nistakod mr Bartolucija za isti ili manji novac se doiju OT sa svim mogucim podacimai to je sigurno tako + jezgra Vacuumschmeltze...retko koji proizvodjac ce ti dati kompletnije podatke za OTzato sto su losi...A mislim da moj drug Peca moze da ti uradi i po narudzbi?i mislim da i on daje kompletnije karakteristike OT-a.CheersPoruka cele price je da ne treba kupovati trafoe tek takonaravno da ce svi oni da rade u ampu, ali kako? :krstix::policajac4:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poruka cele price je da ne treba kupovati trafoe tek takonaravno da ce svi oni da rade u ampu, ali kako?

ZZZ, hvala na brizi :hi: Ovo je preliminarnao odlucivanje pro koja cevka ce da udje u izradu ampa, zatim topologija, a zatim izlazni trafo i odgovarajuca infrastruktura prigusnica, interstage itd...ima vremena ;) Mada sam dobio izvaredne preporuke za doticnog gospodina sa vise strana, naravno da bi bilo najbolje ukoliko mogu da se dobiju sve specifikacije, a onda "sede" glave da daju svoj sud i pripomognu pri izboru.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa da. Zaboravih da ti predlozim. Odvrnes Volume pot do daske i nakacis koji hoces preamp. Sta si konkretno dobio bolje?edit: Nemas tu nista specijalno. Signal sa ulaza ide direktno na ALPS pot, a sa njega na resetku ulazne cevi....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa da. Zaboravih da ti predlozim. Odvrnes Volume pot do daske i nakacis koji hoces preamp. Sta si konkretno dobio bolje?

E cika S, pa stara sam ja kuka... :sarcastic_hand: Bas sam to i uradio, i odmah se primeti da je bas nesto bolji , ali najveci benefit je prostor konkretinije zvucna slika je dobila dubinu i sve je zvucalo mnogo povezanije :to_become_senile: Verovatno je bolje prilagodjenje izmedju ampa i CD-a koje mu daje bafer i LDR...dosta bolje :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...