Jump to content

6c33 or to 300b


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 121
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Verovatno je bolje prilagodjenje izmedju ampa i CD-a koje mu daje bafer i LDR...dosta bolje :good2:

To sam i mislio. Moj zaključak. Izlazna impendansa CD plejera je bezobrazno visoka, odnosno Izlazni stepen CD playera nije na nivou ostalih komponenti. Ako se dobro sećam, tvoj LDR ima buffer i na ulazu i na izlazu. Odatle i ovo poboljšanje koje si čuo.p.s. Pazi, žena ! :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма реци слободно,односе између чика С и мене не може нечији суд пореметити :buehehe::popcorn:

Ma ne krijem se od vas dvojce, bar ne jos, nego od zene bre :buehehe: Sinoc sam ga samo instaliro, 6c33c, sad cekam povoljne vetrove sa juga pa da razapnem jedra i prepustim se na miru ;) Prvo sam se prepapao da ne radi, dok se ugrejala babuska i odradio relej prosla citava vecnost :hot::drinks: P.S. vidim preuzeo si duznost u jutranjim casovima, znaci tvoja prva jutarnja dok treca smena odmara malo :baby:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ukljucih, ali oma problem, suvise mi je veliko pojacanje na mom gain -stage, pa ne mogu da koristim LDR...metio sam step atenuator :rolleyes: Na na 9 sati se dere ko magagarac...al za probu ce da prodje...steta :unsure: Kad sam prosli put uzimao od 6c33c nisam imao tako namunjen gainstage pa je i pojacanje bilo manje i prihvatljivije za ovaj amp...Pristavio sam kahvu... :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa nisam siguran da moze, ocu reci da ima dovoljno juice-a...mora ima nekakav gain...ali znatno manji nego ovi moj :Viannen_loungelizard:

Može - probaj - uveri se. :serbvidkakisicl0:edit: Ne znam šemu Babela i koliki ulaz očekuje za punu pobudu ali 2V iz CD i LDR koji izigrava buffer bi moralo da bude dovoljno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa nisam siguran da moze, ocu reci da ima dovoljno juice-a...mora ima nekakav gain...ali znatno manji nego ovi moj :Viannen_loungelizard:

Бане,

улазна 6Е5П је сетована тако да јој је радна тачка ту негде око 2.9 V,излаз из CD-а је око 2.8 р-р

што ће рећи не треба ти никакав преамп него директно CD-LDR-бабушка.

Прошлог пута је то лепо радило,мада се тада ниси сакривао од супруге :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Јбг,незнам шта има све у твом LDR,

али ако је он активан тј.иду 6н23п после њега,онда извади 6н23п из лежишта и кратко преспоји на подножју контакте за улаз(решетка) и излаз,тако да ћеш заобићи њихово појачање.ВАЂЕЊЕ ЦЕВИ И ПРЕСПАЈАЊЕ ИСКЉУЧИВО КОД ИСКЉУЧЕНОГ УРЕЂАЈА ЗБОГ ВИСОКИХ НАПОНА

За бабушку ти не треба никакво појачање,већ само класичан потенциометар или било која већ изведба пасивног преампа.

ЕДИТ-ако су ти gain-ови независни од LDR,онда их потпуно избаци и користи само LDR.

Сад што ти фали ђуса,ту ти не могу помоћи,ја уживам у чистој водки ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Јбг,незнам шта има све у твом LDR,

али ако је он активан тј.иду 6н23п после њега,онда извади 6н23п из лежишта и кратко преспоји на подножју контакте за улаз(решетка) и излаз,тако да ћеш заобићи њихово појачање.ВАЂЕЊЕ ЦЕВИ И ПРЕСПАЈАЊЕ ИСКЉУЧИВО КОД ИСКЉУЧЕНОГ УРЕЂАЈА ЗБОГ ВИСОКИХ НАПОНА

За бабушку ти не треба никакво појачање,већ само класичан потенциометар и било која већ изведба пасивног преампа.

Ne isključuj, nego pozovi ženu da izvadi lampu :sarcastic_hand:

Edit..ma ne diraj ništa, pokvarićeš...odradi samo kao što i piše u postu pre ovoga.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...