grone Napisano April 30 #16809 Napisano April 30 Ikaro, LightMatic, Vix and 2 ostalih je reagovao/la na ovo 5
Mikorist Napisano Maj 1 Autor #16810 Napisano Maj 1 LightMatic, Neron and Vix je reagovao/la na ovo 1 2
Leonardo Napisano Maj 2 #16811 Napisano Maj 2 U najboljem slučaju! Vix and LightMatic je reagovao/la na ovo 1 1
grone Napisano Maj 2 #16813 Napisano Maj 2 ninja, BANAT, LightMatic and 1 član je reagovao/la na ovo 4
zerowaf Napisano Maj 3 #16814 Napisano Maj 3 On 2. 5. 2026. at 13:05, Leonardo reče U najboljem slučaju! Nevjerojatno, ali ljudi nas stvarno tocno zamisljaju! Sad sam tek shvatio "Admini"....Ma sve je to isto. Leonardo, LightMatic and Vix je reagovao/la na ovo 3
Vix Napisano Maj 3 #16816 Napisano Maj 3 Ja samo znam da je password admina dugo bio admin LightMatic and zerowaf je reagovao/la na ovo 1 1
Mikorist Napisano Maj 3 Autor #16817 Napisano Maj 3 pre 34 minuta, Zen Mod reče jbo admine dejanco32, Vix and LightMatic je reagovao/la na ovo 3
Mikorist Napisano Maj 6 Autor #16819 Napisano Maj 6 LightMatic, dejanco32 and Vix je reagovao/la na ovo 2 1
Mikorist Napisano Maj 6 Autor #16820 Napisano Maj 6 Neron, LightMatic and BANAT je reagovao/la na ovo 3
BANAT Napisano Maj 8 #16821 Napisano Maj 8 majstoru propala stvar ! Doktor, LightMatic, grone and 1 član je reagovao/la na ovo 2 2
dejanco32 Napisano Maj 9 #16822 Napisano Maj 9 On 5/3/2026 at 9:47 PM, Mikorist said: Dobro je dok ne bude ovo https://www.youtube.com/watch?v=rH1drJH1zDs Mikorist and LightMatic je reagovao/la na ovo 2
Leonardo Napisano Maj 9 #16823 Napisano Maj 9 Kraj tunela pobeđuje! Vix, LightMatic, BANAT and 1 član je reagovao/la na ovo 2 2
Leonardo Napisano Maj 9 #16824 Napisano Maj 9 LightMatic, BANAT, zerowaf and 1 član je reagovao/la na ovo 1 3
Leonardo Napisano Maj 9 #16825 Napisano Maj 9 BANAT, Mikorist, LightMatic and 3 ostalih je reagovao/la na ovo 1 5
Vix Napisano Maj 9 #16826 Napisano Maj 9 Dobro da nisu audiofilski, kostali bi $399 zerowaf, Mikorist, dejanco32 and 4 ostalih je reagovao/la na ovo 1 5 1
Mikorist Napisano Maj 9 Autor #16827 Napisano Maj 9 zerowaf, LightMatic and grone je reagovao/la na ovo 1 2
Mikorist Napisano Maj 9 Autor #16828 Napisano Maj 9 Vix, zerowaf, LightMatic and 2 ostalih je reagovao/la na ovo 5
Vix Napisano Maj 10 #16829 Napisano Maj 10 Fazon je da se prvi probudis, imas par minuta mira... zerowaf, dejanco32 and LightMatic je reagovao/la na ovo 2 1
Ikaro Napisano Maj 10 #16830 Napisano Maj 10 BANAT, LightMatic, grone and 2 ostalih je reagovao/la na ovo 2 2 1
Preporučeni Komentari
Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar
Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar
Kreiraj nalog
Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!
Registruj novi nalogPrijavi se
Već imaš nalog? Prijavi se ovde
Prijavi se odmah