Jump to content

DIY linear tonearm


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 383
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

.................. U kući ima oko 130m2 korisnog prostora. Malo li je?

 

Ako imaš i jednu šupu/pomoćni objekat u dvorištu znači da je malo :) ako ne, na horse-u si :D

 

 

Ima nafte?

 

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima nafte?

 

Ne pitaj mene. Ovde je pre možda trideset godina bilo 0.128 stanovnika na km2, uglavnom voćnjaci i vinogradi i šuma malo dalje. A malo dublje iza šume ledina da se lepo može snajperom skidati svako ko pokuša iz tadašnjeg (još) istočnog bloka prebeći na "truli zapad" via SFRJ. Što bi rekli, "zelena granica"... Još uvek je zeleno, još uvek je tu granica, ali sve je manje vikendica a sve više "regularnih" stanovnika. Vojske u ovim krajevima već odavna nema. I naša kuća je u originalu nekad bila vikendica. 47m2 beše... Dogradnjom dnevne sobe i novog hodnika i re-angažmanom i preraspodelom, postade ovo prvo kuća (po projektnoj dokumentaciji) a sad već i dom... Što onaj lepo opevao: Moj dom je dole u predgradju, od centra prema zapadu, gdje Sunce sja kad zalazi, gdje Sunce sja samo kad zalazi... :)

 

Naftaši su nekih 5km odavde... Vidi se na Google Earth-u :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne pitaj mene. Ovde je pre možda trideset godina bilo 0.128 stanovnika na km2, uglavnom voćnjaci i vinogradi i šuma malo dalje. A malo dublje iza šume ledina da se lepo može snajperom skidati svako ko pokuša iz tadašnjeg (još) istočnog bloka prebeći na "truli zapad" via SFRJ. Što bi rekli, "zelena granica"... Još uvek je zeleno, još uvek je tu granica, ali sve je manje vikendica a sve više "regularnih" stanovnika. Vojske u ovim krajevima već odavna nema. I naša kuća je u originalu nekad bila vikendica. 47m2 beše... Dogradnjom dnevne sobe i novog hodnika i re-angažmanom i preraspodelom, postade ovo prvo kuća (po projektnoj dokumentaciji) a sad već i dom... Što onaj lepo opevao: Moj dom je dole u predgradju, od centra prema zapadu, gdje Sunce sja kad zalazi, gdje Sunce sja samo kad zalazi... :)

 

Naftaši su nekih 5km odavde... Vidi se na Google Earth-u :)

Pa, to Ti i pišem... Ako Vi iskopate morali bi da se pom(j)eraju... Ovako čekaju da im tamo 'đe su (na)dođe...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako na "Logical song" svira dobro, meni dosta :)

 

Samo za mog kolegu ManicP-a ... Ta-Daaaa! (i društvo u ćošku)

 

 

ovaj šit od DSLR-a ne da da se tokom snimanja menja manualno fokus a autofokus isto ne radi - dakle, nema pomeranja kamere ako misliš da bude oštro. Kako je tako je, ali nije to toliko bitno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta je to krčalo ( 0:20 ) pre "Logical Song" ?

Uzashh...

 

Sorry, još nemam kintu za pravu četku za čišćenje ploča. A i ova ploča je prvenstveno tu iz čisto sentimentalnih razloga, ne tehničkog kvaliteta... Ko se užasava tog krčanja a ima ovaj album viška, praznici dolaze uskoro ... a ja nisam gadljiv na poklone... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Idi bre Stein, nateraces nas sve da kupujemo ploce i gramofone............

 

Nećeš valjda kupovati gramofon? Ti, mašinac? idi bre... Ajd još da si nešto drugo po zanimanju...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nećeš valjda kupovati gramofon? Ti, mašinac? idi bre... Ajd još da si nešto drugo po zanimanju...

 

Ko, jel ja, ma jok. Ako bih se odlucio za to onda bih sigurno pravio. Ali posto se stambeno jos nisam resio, a i kada se budem resio verovatno da necu imati mnogo prostora tako da je vrtilica za mene misaona imenica.

 

Tako da za sada ostajem na digitaliji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...