Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Nisu zvučnici, ali tek je tri dana do kraja aukcije i nema još nijedan bid. Ima dovoljno hladnjaka za komotno ohladiti većinu popularnih pojačala u A klasi, pa čak i više njih.Jdino se treba dogovoriti da se pošalje nekom svom u Njemačku tko će ponijeti robu sa sobom kad ide na urlaub.http://www.ebay.de/itm/Kuhlkorper-Aluminium-580mm-x-400mm-x-70mm-/321374234332?pt=Bauteile&clk_rvr_id=617677766021

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to ti je i sa jednim bidom 72€ i dalje "kod rođe u švabiji" . dadaj par veseljaka bidera i ode to u neisplativo.za tu cifru je papak mogao da slika i taban ladnjaka da se vidi ima li kakvo orano iznenađenje.imam ja 8 komda slične namene, manjih naravno , sa strane rebara da se raspametiš ali saglatke strane kopanje preko 10mm.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U pravu si za cijenu. Nisam ponovo klikao jer ne bidujem za njega, ali sam pomislio da će možda i proći bez ijedne ponude.U pravu si i za zadnju stranu. Nije mi palo na pamet.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kakve su kod mene cijene usporedive mase rebara nije mi izgledalo preskupo uz uvjet da rođo ne naplati prijevoz kad dolazi na urlaub (ionako se jede i pije kod mene donio išta ili ništa, a do sad nije donio ni vrećicu Nim2 bombona), da je zadnja strana ravna i da mi frend to prereže za nekoliko piva.Švabe ne mogu računati na rezanje koje košta pivo i ćevape.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Možda nekoga zagolica: https://www.kupujemprodajem.com/Technics-SL-150-sa-Thorens-TP13A-12663907-oglas.htm?filter_id=132

 

SL-150 sa Thorens ručicom, za sada cena 200€, ja sam malo popričao sa prodavcem, možda bi bio voljan da razmisli da proda gram i bez ručice...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jes ti onaj što je onomad pričo da DD ne valja, HA?

 

Većina i jeste blagi užas. Međutim... najbolji su mi ovi (gramofoni, oglasi i reklame za iste) što svuda pišu kako su "najbolja kopija Technics-ovog SL-1200/1210" i onda sitnim slovima negde zatureno u dnu ćošeta - pogon: remen...

edit: dobar gramofon je dobar gramofon. Problem je što od osrednjeg DD gramofona ne moš' napravit' ništa pošteno: ne mož' mu promenit osovinu, ne mož' menjat tanjir... Kod kaišara/remenaša možeš kako hoćeš (što još uvek nije garancija da će na kraju da valja) ali može se... Ako hoćeš DD, u startu mora da bude dobar... a to uglavnom košta...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jes ti onaj što je onomad pričo da DD ne valja, HA?

...'ajd to mu i ne zameram...al' što je pis'o da je prekrasni i dražesni TD115 trešina i da je svaki Riz-Turandot bolji od njega...ja sam se 'vako  :krstix: i levom i desnom i nogama...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...'ajd to mu i ne zameram...al' što je pis'o da je prekrasni i dražesni TD115 trešina i da je svaki Riz-Turandot bolji od njega...ja sam se 'vako  :krstix: i levom i desnom i nogama...

 

Ne znam gde sam to napisao, ali ako i jesam, to je iskustvo iz prve ruke (sa TD-115), al' da sam napisao da je "svaki Riz-Turandot bolji" to baš nekako ne verujem... Ja se bavim mehanikom i to mi je i doručak i prva kafa i laku noć i sve između toga. Sa tog aspekta gledam stvari. Možda i grešim ali... Ima nas svakojakih. Uostalom, svako ima pravo, a i trebalo bi da iznese svoj stav da ga odbrani ako smatra da nije tako kako ja mislim - i ja mogu da grešim i da ne budem u pravu, niko još nije umro pa mene proglasio za najpametnijeg :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...