Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

valja ...... al ima i bolje ....... ako je 0.1mm dia

 

 

Noćas sam ponudio 20,58 baksa za to i jutros vidio da nije nitko drugi bidao poslije mene. Pa rekoh, da pitam trebam li se veseliti ili ne. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa mozes ........

 

znas koliko prstenja i mindjusa moz' da napravis od toga :rofl:

 

ma naravno da je OK , ako ne bude skupo

 

Izašlo je cca 1USD per meter.Sa prstenjem nekako nemam sreće, a minđuše sam skinuo prije pestanest godina...brzo nakon što sam se ošišao. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja sam od tog prodavca uzimao mundorf zicu i ujedno kupio tube za bare wire...

 

 

:thumbup:Kupio sam ju već. Primjetio sam da ima istu robu na aukciji i na "Buy now". Fora je kako na "Buy now" stavlja visoku cijenu, a aukcije mu zapravo odlaze po puno nižim. Budući da ima 100% dobar feedback pretpostavljam da korektno sve šalje nakon aukcije, a da mu "Buy now" cijena zapravo služi kao marketing odnosno podizanje interesa. Lukavo, ako se mene pita!Kao da prodajem svoj auto i na jedan oglas stavim cijenu od 20000€, a na drugi stavim cijenu od 5k€ i napišem "Hitnoooooo!". :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da mu "Buy now" cijena zapravo služi kao marketing odnosno podizanje interesa. Lukavo, ako se mene pita!

apsolutno netačno. tačnije obrnuto, aukcija podiže interes.uostalom aukcija je za smešnu cifru koja je prodavcu isplativa potaman se javio samo 1 bider.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aukcija je za smešnu cifru koja je prodavcu isplativa potaman se javio samo 1 bider

 

 

To i kažem. Vidiš cijenu od 100 dolara na drugom mjestu i poslije toga rado daješ 20 dolara na aukciji. Mislim da ipak isto mislimo taman nam se razlikovala terminologija ili kut gledanja. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ebay forsira aukcije i nudi niz povoljnosti da utrčiš i upravo se to koristi a artikle sa fiksnom a visokom cenom niko i ne kupuje.procenat takvih fiksiranih je daleko manji od aukcijskih, osim kod kineza gde podosta stvari i pored baj-it-nau fiksiranih cenasa sve poštarinom, izađe čudesno jeftinije nego kod amera ili eu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima i nas bezveznjakovića koji nemaju niti volje niti živaca licitirati. Ako nam "kupi odmah" cena odgovara - mi kupujemo, ako nam ne odgovara, a mi sebe ubedimo da nam to i ne treba... :buehehe:

 

...eventualno lupimo na aukciji neku vršnu cenu pa se sledeći put vratimo kad je aukcija već završena... tako otprilike pratim i sportska dešavanja - sačekam kraj dnevnika da mi izlistaju rezultate... ili ne...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...