Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

https://www.kupujemprodajem.com/Technics-SL-1710-13402487-oglas.htm?filter_id=132

Lik stavio prvo cenu 2000 dinara. Kaže u roku od 5 min 10 ljudi ga je zvalo.

 

EDIT: u pitanju je bio technics 1710 u lošem vizuelnom stanju i sa puknutim poklopcem, ali navodno da vrti i sveti. Ja sam mu odmah dao tih 2000 dinsa, ali je izgleda posle mene zvalo njih 15 pa je lik digao cenu na 3000din i naravno odmah prodao gramofon. Dao bi mu odma i 3000din ali sam odustao jel mi to malo pederska fora sa takvim dizanjem cene...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мој друг радио у Ираку у Садамово време.

Ручни сат Лонжин, леп, квалитетан, 200 долара.

Исти такав са Садамовом сликом 40 долара.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stein, opet lageruješ technics-e :D ? BTW, to je taj od 3000 dinsa, samo malo oprašen.

Video sam gramofon lično pa znam kakav je estetski. Bio sam kod čoveka lično po telefunkena. Deluje kao pošten preprodavac... :rofl:

https://www.kupujemprodajem.com/Technics-SL-1710-13512434-oglas.htm?filter_id=132#bidForm

 

http://www.ebay.de/itm/Technics-SL-1710-High-End-Plattenspieler-/171360136439?pt=Plattenspieler&hash=item27e5dc2cf7

 

Na žalost, "defekt"-ni na aukcijama na ebay-u dostižu stoju pa ne vidim što bih se cimao tamo kad može i ovde a mnogo manje drndanja...

Što se tiče (pre)prodavca, bez ustezanja je rekao da on ove stvari kupuje pa ako mu paše ponešto zadrži na neko vreme ali na kraju sve ipak proda.

Uzevši u obzir stanje u kome se nalazi, ovo mi leglo kao idealan kandidat za plastifikaciju, a pride, za razliku od SL-1500-ke, postament za ručicu je elastično vešan. Živo me zanima koliko će se to odraziti na sonične performanse ručice koju ću ja da mu ugradim...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nema frke, sve je jasno kao dan. Zato sam i naveo da je čovek korektan, iako je preprodavac-čak mi je dao nekoliko ploča na poklon.

Ja sam takođe svestan da je čovek zaradio neki dinar na ovom telefunkenu, ali s obzirom da ručka AS-212 ide do 200e na e-bay, mislim da sam super prošao jer je gram u jako jako dobrom stanju. U ostalom, retki su preprodavci koji nisu bahati i sa kojima možeš normalno komunicirati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako se sad ne pojavis na FAK , onda si pederlazov

 

Ja sam svakako pederlažov... :buehehe:

 

Sutra ostavljam auto u servisu da ga reše tako da se najiskrenije nadam da se više ništa neće usrati... Novce smo rešili... Samo Rešo da me ne izda i ju-hu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

CAMAC je tu ono što ga može učiniti još skupljim čak i ako refresh prođe OK...

Naravno, za one sa native XLR (tj. koji mogu (zaista) da upotrebe uravnoteženi ulaz) može biti primamljivo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...