Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Ne bih znao, čak ni na osnovu preostalih 49 artikala koji su mu viška ne mogu da izvedem bilo kakve zaključke o glavi... Rekao bih za većinu robe da potiče iz inostranstva, uglavnom su to legendarni primerci amplifikacije, dvokanalni Fluke i sandale, te širokopojasni zvučnici sa alnico magnetima i stručno zapakovani gainclone...

Ja znam da nije u klasi cene i da me niko nije ništa pitao... ali imam ja u oglasima novi 2M Blue... zaista nov... i zaista nekorišten (i nešto jeftiniji 2M Red, takođe potpuno nov i zaista nekorišten)...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema veze sa hifom ali na forumu ima i dosta biciklista. Svratio danas u Capriolo u okviru svoje lične akcije "U susret proleću".

 

Selle Royal Mano Grip Athletic za 969 din. što mu dođe poprilična ušteda.

31jfZYyt7ML._SY300_.jpg

Ima i nekih spoljnjih Schwalbe guma, slikovi sa kevlarom protiv bušenja, 26x2 i još jedna veća dimenzija za ~1300 din. (mislim da su Big Apple ili Big Ben, tako nešto) pa ko voli te debeljuce eto radosti za proleće.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Big Apple. Odlična guma, pogotovo za rastresite terene i asfalt. Nisu najsrećnije na kamenju i vlažnoj travi ali su tolerantne i rade dobro i na malo manjem pritisku pa ih mnogi i zbog toga vole jer dodaju određeni stepen komfora inače ne baš obavezno prijatnoj vožnji @6+ bara...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Šteta što nije stavio RAAL dipol i malo drugačiju koncepciju. Slušao neko ove Beyma-e u OB-u?

Mislim da je to RAAL dipole :) U stvari siguran sam.

A to nisu obicne Beyme, nego factory modifikovane - RAAL custom order.

uglavnom - mislim da je cena ispod cene pojedinacnih komponenti (sa tim sto se ove beyme i ne mogu nabaviti...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da je to RAAL dipole :) U stvari siguran sam.

A to nisu obicne Beyme, nego factory modifikovane - RAAL custom order.

uglavnom - mislim da je cena ispod cene pojedinacnih komponenti (sa tim sto se ove beyme i ne mogu nabaviti...)

Da, korigovao sam se već za RAAL. Za te modifikovane Beyma ne znam, fabričke su 157eur komad. Supravox oko 266eur komad, doduše bicone. Ne znam cenu RAAL-ova.

 

Premda na ovo treba gledati kao gotov projekat - pod uslovom da lepo svira, a ne kao skup ugrađenih delova. Ako nije dobro napravljeno onda džaba kvalitetni delovi.

 

Tu je susret verovatno negde od 200-300Hz? Da ne pričam napamet, koga interesuje mislim da vredi ako ništa drugo bar otići i poslušati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i kakvi su? jel bi sviralo to sa ecstasy-jem IV?

čovek traži 1100e. nije mi malo za jedan diy

ko je aleksandar? da li je drug član ovog foruma?

Ecstasy IV je 2x175W na 8 ohm-a a zvucnici su osetljivosti 95dB,malo mi je to overkill...

Ali dok ne probas neces znati kako ce se sloziti...

Kolika ti je soba i sta je ostatak sistema?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...