Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

5 minutes ago, Doktor said:

^

Ipak je to psihoakustični fenomen. Msm na šećer, vunu i oblande. 

:risitas:

Citav zvuk je psihoakusticni fenomen i percipira se drugacije od osobe do osobe 😅 Isto kao sto svi mi vidimo razlicit spektar boja ;) Ima tu i kolicina dmt-a koja se luci u mozgu isto varira od osobe do osobe, kakvu licnost ima osoba itd, siroko je to polje nauke.

No, lepo kaze nelson, ja pravim uredjaje da lepo zvuce, dok bruno kaze pravim da to zvuci kako je snimljeno :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 5 minuta, NIXIE reče

Pravićeš i ti, polako, ima vremena. Sad imaš neophodno iskustvo. :laugh1:

Ma jok. Treba mesec dana Mirov DAC da se usvira minimum.  Znači ništa da ne diraš mesec dana...Ako stalno nesto čaprkaš nikad se neće usvirati - teorije nema.

Ako stalno nešto menjaš nikad nećeš biti zadovoljan jer se mozak nije usvirao i navikao. U ovom hobiju treba praviti pauze po par godina. Da se slegne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

27 minutes ago, Mikorist said:

Ja znam zašto ne ganjam lampe. Nisu realne. Zvuči bolje od prirodnog sirovog zvuka. Upakovano u šećernu oblandu. :loleverybody:

 

Nerealno obojen zvuk mi nije parametar po mom ukusu. A da pravim Aikido, Karate i ostale kombinacije nije za mene :msn-rofl: 

kolko secera tvoj sissy ima?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znao sam 😅 

Ako si oran, i kad budemo imali vremena, budem ti doneo purifi, ili da dojdes u goste, da vidis sta nema secera :) Mene je lozilo da ima sto manje distorzije, vise snage, i dalje me lozi u odredjenoj muzici, ali secer je secer, mi smo naprosto takvi da nam to radi dosta veci ugodjaj. Sad sam u fazonu da pravim i nesto tako, i da menjam po potrebi :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma svako mora da ugađa kako njemu odgovara. Ja recimo spavam na tvrdim jastucima sa prekrštenim nogama ko Jogi - uvek mi spadne prekrivač. Ako je meko ne mogu da spavam uopšte :crkavanje:

Isto je i za audio. Ako je nekome dosadan uređaj i ne može da spava mora da promeni položaj . :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...