Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

A decouple su. Meni za sad rade dobar posao silmici na tim pozicijama, nisam probao nista drugo da stavim umesto. Nesto me i mrzi da odlemljujem da se igram :) Mozda ako mi dune pre prepakivanja u kuciste, ali nisam siguran da bi bilo drugacije, da ne kazem bolje ili losije. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Silmics su nezni, po karakteristikama najbolji za prenos signala ako ima potrebe za tolikom kolicinom mirkoslavkofarada

za decouple se uzima nesto sto ima veci strujni potencijal

msm, kad se vec bira ko da je u kamenu zapisano

sta hocu da kazem - ceo projekat (to sto Miro radi) je odradjen korektno inzenjerski, sa jasnom idejom o osnovnim stvarima; ono sto bih ja drugacije uradio se svodi na pitanje preferenci, ne kvaliteta

e sad, insistiranje na nekim izborima elemenata , to treba posmatrati isto tako - imzenjerski

stavis korektan cap po industrijskim parametrima, ne po audiophool parametrima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nista, dobacicu UHW onda da eksperimentisem pre pakovanja u kutiju. Smeta mi i za diskretno izlazno resenje cap koji sam trebao da stavim ispod plocice, tako da svakako je trebalo da se odlemi bar to. Mada citam originalni mirov bom, covek je i rekao audiophool na ovim lokacijama :D Ali u vidu FG. 

Izmenjeno od Brijac
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta ima to stavljam. Juče sam dobio hladnjačiće neke da mogu polako da sklapam napajanja, vrlo malo stvari mi fali. Sve ide jako polako i natenane, čekam dok drugi sve isprobaju, pa da dođem na gotovo.  :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, NIXIE said:

Miko, 47uF su raster 3,5mm a 100uF su raster 5mm, tako smo poručili. 

Povecas V i bude LS 5 i D8/D10 :D

Edit: Sad gledam porudzbine, meni su 47uf 25v silmici na C11, C12, C21, C22. LS5 i D8, da lepo legnu na footprint. @Zbora cisto da znades, nisu svi ipak 100uf. 

Izmenjeno od Brijac
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Brijac said:

Povecas V i bude LS 5 i D8/D10 :D

Edit: Sad gledam porudzbine, meni su 47uf 25v silmici na C11, C12, C21, C22. LS5 i D8, da lepo legnu na footprint. @Zbora cisto da znades, nisu svi ipak 100uf. 

vidim ja da je tu nesto cuno :D

A mozda Miro i nije napravilo los odbair komponenti ... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...