Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

Mogao bih da zivim sa burson v6c lagano :) Nije mi toliko dobra spravica kao ncd, ali nije ni daleko. Bass mi je jedina zamerka, previse mi zategnuto zvuci, mozda treba jos burn in vremena (jako me podseca na neusvirane silmice), a mozda je prosto takav sa ovakvim dac setupom. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, NIXIE said:

Namestio si DC offset na V6C?

Nisam merio niti otvarao. Nisam ni imao vremena ni volje. Svirao je u prazno dok nisam kuci da malo "prosvira". 

10 minutes ago, NIXIE said:

Pa neko bi zaplakao od sreće da bude utegnuto. :haha:

Zato kazem na mom setapu :) Imam kompresione kutije, bas je zvucno nelagodno uvetu, vestacki mi daje osecaj za feeling. Ali poboljsalo se od prvih par sati pa do danas, a nisam slusao u medjuvremenu, sto znaci da sljaka to przenje. Moguce kad precuka 100h da ce se i tu poboljsati. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Mikorist said:

Ako je do kondova treba vise....3-4 meseca. :buehehe:

Nije toliko osetno na ncd. Ima do kondova sigurno, meni se nije slusao nutube dok se usviravao, bukvalno je u intervalima bio kao kada udaris u olovo, cujes jako kratko bup i toeto 😅 Ali posle "dublji" bass nisam cuo. Zato nista kriticno ne govorim jos, treba vremena, i dosta mogu objektivno pricati jer ne slusam sistem dok se vrti 90% vremena dok nisam tu, te mogu reci ne navikava mi se sluh 😂 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Al ce da se munji hladnjak na xmos ldo 😁 Previse mi se greje ovako, ne smem ostavljati predugo da sljaka dac. 

40x5 bakar i 40x10 aluminijum. Bice sendvic 40x40 i perforacije kroz obe ploce za vecu povrsinu i strujanje vazduha. Htedoh da uzmem onaj u kelco, ali izbijace van ploce hladnjak, nije mi to to. Nije bio problem za malu kolicini, isekli u rajanu lagano, samo ne seku ispod 10cm duzinu. 

20221210_132649.thumb.jpg.b42abfa17283f5b4ca77a380e82ddcd6.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ih bitno je da seku uopste tako male komade.

Kad sam zadnji put gledao neki vitro ( sad mi stade mozak , poznata firma ) vise nije bilo opcije da seku male komade nego kupovina cele table + skoro 100eu za secenje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...