Jump to content

PC kao izvor zvuka - tema MK II


dj.nik

Preporučeni Komentari

Reče Kuja da brži procesori možda bolje zvuče, ali ipak nepotvrđeno, barem ne lično. To me interesuje prioritetno.

Fanless kućušte košta ko polovan NUC, lepo je al ovog časa nije u razmatranju. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je to što pričo Aca Šolaji. Jeste iživljavanje, možda, a možda mi razmišljamo ipak ko siromasi ?

Ja sam imao prilike da slušam kroz život mahom sve skupe komponente i sisteme, najveće razočaranje je bio jedan set koji je koštao oficijelno 64.000$, tako da to što je skupo, ništa ne znači. Drugo, što je možda mnogo bitnije je samo zadovoljstvo diya i ta stalna promenljivost. Moj jedan drugar je davnih dana navuko celog zlatnog Maranca, vreća para to koštalo, belom platnenom rukavicom ga pipao i pokrivao čaršavom, umalo me ne udari kad sam hteo golim prstima da taknem volume dugme.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Mikorist said:

Najbolje zvuci superkompijuter . Znaci ne jedan procesor..... od dva pa navise:D

Prevedi to u NUC opciju, jel broj jezgara u jednom procesoru ima tu ulogu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Mikorist said:

Ja znam kako isgleda haj-end server . Izgleda isto kao ono gore.

Audio server ili  sajt server - ista stvar

Vidi čovek sliku, pa zna, imati i praviti su neke druge dimenzije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

34 minutes ago, Mikorist said:

ama vidi se sta treba da se vidi... napajanje napravljeno da nije svicersko.

dva procesora pa pajpovi na hladnjak 

 

32 minutes ago, Lemić said:

To je to što pričo Aca Šolaji. Jeste iživljavanje, možda, a možda mi razmišljamo ipak ko siromasi ?

Ja sam imao prilike da slušam kroz život mahom sve skupe komponente i sisteme, najveće razočaranje je bio jedan set koji je koštao oficijelno 64.000$, tako da to što je skupo, ništa ne znači. Drugo, što je možda mnogo bitnije je samo zadovoljstvo diya i ta stalna promenljivost. Moj jedan drugar je davnih dana navuko celog zlatnog Maranca, vreća para to koštalo, belom platnenom rukavicom ga pipao i pokrivao čaršavom, umalo me ne udari kad sam hteo golim prstima da taknem volume dugme.

 

ne komentarisem ja cenu, nemam kompleks tog tipa iako nemam pare da kupim ( a svejedno umem da napravim dovoljno dobro za licne potrebe; dakle - il' sam majstor il' imam niske zahteve, na isto se svodi, nije mi trava zelenija preko ograde)

komentar striktno na izbor komponenti - dovoljno audiophooleraja da se vidi da je pravljeno za oci

pogledajte ponovo ako vam je sto promaklo

sve zlatna slova na kapsovi, pa duelund na kraju, pa sta ti ja znam

a da ne pominjem propuste tipa pregustih finova na hladnjacima - to ih automatski izbacuje iz opcije  za pasivnu upotrebu, mora prinudna struja vazduha

 

 

 

  

48 minutes ago, Mikorist said:

Ovo se zove izivljavanje

 

206450490_TaikoAudioSGMExtremeEntireInside.jpg.041eb2428e76c5672cc3a328487644b0.jpg

:rasta:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...