Kutije su zavrsene.. posle 6 meseci... U podrum odlozene na kratko, nemam sad vremena da se posvetim. Ali iz prve vidim gresku, nisu oborene stranice unutrasnjeg otvora za drajvere... Iako je receno da to mora. Ostatak je u foliji, ne znam kako je to uradjeno, al Bog da da ce biti ok
Moracu da isturpijavam taj unutrasnji deo, 60mm je front, bice se'sa ali toe stoe. Masivne su, teske, inertne u fulu, svirace to dobro.