Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...

Farewell (2009)

 

post-65-0-49745500-1373242715_thumb.jpg

 

Interesantna priča o špijunskoj aferi koja je imala za posledicu rusku "Perestrojku" i čitav dalji sled događaja u svetu (makar to bio samo jedan od njenih mogućih scenarija).

Emir Kusturica je u jednoj od glavnih uloga u ovom filmskom ostvarenju koje samo po sebi nije neki spektakl ali je interesantno da se pogleda zbog pomenute istorijske konotacije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.imdb.com/title/tt0098878/

 

Northern Exposure ; devedesetih negde isla na HRT kao "Zivot na sjeveru"

 

meni licno najdraza serija svih vremena ( ne racunajuci neke na jezicima naroda i narodnosti)

 

shrinked official DVD izdanje odavno dobavljivo  na torrentima , ali na zalost , originalni muz. skorovi za DVD izdanje namenjeno eng. govornom podrucju  behu zamenjeni sa elevator music , zarad autorskih i ostalih prava

 

elem , procunjah pre nekog vremena - guglati Doctor En Alaska torrent ; kaz'ce vam se samo

 

versija za spansko trziste , sa sve original muzikom , dual audio & subtitles (Es , En )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Northern Exposure ; devedesetih negde isla na HRT kao "Zivot na sjeveru"

 

Jooooj! Kako me pogodi! Genijalna serija! Obožavao sam ju! :ok:

 

Lijepo je vidjeti kad se još nekome sviđa nešto što doživljavaš osobno. :cheers: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zodiac (2007)

 

Odličan film, odlična muzika, priča... (zasnovan na stvarnim događajima)

 

Na žalost, OST i "Songs from the motion picture" nisu spojeni u jedan album a prvi je dostupan kao lossless dok drugi jedino ima u mp3, srećom, ima spisak pesama pa se može skupiti ako neko baš hoće...

 

Elem, http://www.imdb.com/title/tt0443706/

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sinoć sam odgledao

 

Oblivion (2013) iliti Zaborav

 

Kao ljubitelj Sci-Fi-ja nije mi bilo teško odgledati ga mada sam se na momente zapitao gde sve to ide (tok radnje).

Ideja je prosta, priča/scenario takođe, efekti pozamašni ali celu stvar je čini mi se, ipak uspela da izvuče gluma. Nije ni blizu velikih filmskih ostvarenja ali vredno je vremena da se film odgleda. Iza svega je tankom potkom provučena lepa misao o ljudskosti i ljubavi, te neprolaznosti iste. Preporučujem.

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svi scifi filmovi koji u potki priče imaju devastaciju planete nam, na neki način liče jedan na drugi, sa retkim izuzecima kada se to dešava od strane neke "više sile", kao "Melancholia" na primer. Sasvim drugi padež... Ovde, kako ja shvatam film, poruka je da se u čoveku nikada ne može potpuno ubiti čovečnost... Valjda... pod uslovom da je toga ikada i bilo, naravno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ja sam pre par dana odgledao "Oblivion". Prvo cega sam se setio je cela prica o Iraku, Afganistanu...Paralela rata bezpilotnim letelicama, unistavajuci time "neprijatelja" koji to nije, a sve to slepo sledeci uputstva od centra moci koji zapravo ima sasvim drugaciji cilj...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Closer (2004)

 

post-65-0-62984500-1375057047_thumb.jpg

 

 

 

Da ne zadirem u "umetničku" vrednost ovog ostvarenja (zbog lepote koja je u oku posmatrača), ono što svakako vredi videti jeste uloga koju je Natali Portman, po meni, vrlo dobro odradila :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...