Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

pre neki dan bilo na pink hororu

tezak tres, ali treba gledati

najludje mi je bilo sto je u filmu srbija uticajna nato clanica, a americki marinci slobodno setaju i naravno ponasaju se bahato :laugh1:

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije li Pink horor sam po sebi? :buehehe: (izvin'te al' nisam mogao da odolim)

jeste.

 

Trenutno svako popodne gledam Fox i serijal sa Rejmondom.  Neverovatno su mi svi simpaticni.

Ali treba preziveti pauze izmedju epizoda. Ide reklama za neki film ( tri remakea jedan za drugim) Neki mrtvaci , neko Americko sranje, ko ono moze da gleda, ..?!?!

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zarđali ste, Sire.

 

The Walking Dead je odličan strip, bar u prve dve sveske koje su sada dostupne na srpskom i koje sam nedavno pročitao. Uzeo sam ih od sina, koji se pre stripa, zajedno sa bratom i sestrom navukao na seriju.

 

Ne znam kakva je serija zaista :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozda sam zastareo ali ne shvatam te tinejdzerske strahove ( americka horor scena). Pogotovo pucanje u mrtvace. :disdain19:

Pa vec su mrtvi.

 

Da, ali mogu da te zaraze, pa da postaneš isti kao i oni!

 

Zombiji svakako nisu novotarija, zapravo su još davno uobičajeni na filmu.

 

Ne sećam se da li su zombiji upotrebljavani u srpskom, ili jugoslovenskom filmu, ali tifusari u Vrhovima Zelengore  oduvek su me asocirali na njih (zombije).

 

Inače, Vrhova Zelengore se sećam kao okasnelog i ne preterano dobrog ratnog, bolje reći partizanskog filma. Da se i u tim, poznim godinama za partizanski film moglo bolje, zapravo jako dobro, dokaz je Devojački most, snimljen iste 1976. godine.

 

Ne umem da postavim link ka tjubu, koji bi pokazivao filmić od tačno zadatog vremena, ali evo linka ka filmu, pa skrolujte do 55 min i otpratite tačno narednih 5 min: http://www.youtube.com/watch?v=pT9M5IVICnU

 

Dakle, u tom kilavom filmu nalazimo bar pet minuta izrazite napetosti, koja započinje spaljivanjem zarobljenika i ljudskom reakcijom mladog nemačkog vojnika, da bi sve završilo sumanutim plesom tifusara, odnosno naših zombija. Skeri!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije li Pink horor sam po sebi? :buehehe: (izvin'te al' nisam mogao da odolim)

ne znam, ne gledam obican pink, ali mi u kuci volimo horore pa smo se obradovali pink horor kanalu.

od drugih pink kanala volimo da pogledamo po neki film na pink premiumu i pink femiliju jer nema reklama, ali samo kad je prevod na srpskom. ostale prevode iz regije bojkotujemo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, ali mogu da te zaraze, pa da postaneš isti kao i oni! Zombiji svakako nisu novotarija, zapravo su još davno uobičajeni na filmu. Ne sećam se da li su zombiji upotrebljavani u srpskom, ili jugoslovenskom filmu, ali tifusari u Vrhovima Zelengore  oduvek su me asocirali na njih (zombije). Inače, Vrhova Zelengore se sećam kao okasnelog i ne preterano dobrog ratnog, bolje reći partizanskog filma. Da se i u tim, poznim godinama za partizanski film moglo bolje, zapravo jako dobro, dokaz je Devojački most, snimljen iste 1976. godine. Ne umem da postavim link ka tjubu, koji bi pokazivao filmić od tačno zadatog vremena, ali evo linka ka filmu, pa skrolujte do 55 min i otpratite tačno narednih 5 min: Dakle, u tom kilavom filmu nalazimo bar pet minuta izrazite napetosti, koja započinje spaljivanjem zarobljenika i ljudskom reakcijom mladog nemačkog vojnika, da bi sve završilo sumanutim plesom tifusara, odnosno naših zombija. Skeri!

Interesantna paralela walking dead-zombiji-tifusari.Nije mi palo na pamet jer u vreme kad sam ja to gledao, nije bilo horora sa zombijima i setajucim mrtvacima.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja nisam ni inače neki ljubitelj kaubojaca i za mene je ovaj film (2 i po sata) bilo klanje svinjčeta tupim nožem - mnogo se mučilo do kraja)

Džoni Dep jest dobar ali ni on nije mogao da izvuče ovu priču iz bezdušnosti i muljavosti. Nisam uopšte oduševljen. Veoma prosečno što se mene tiče. Trojka za film :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to nije kaubojac

 

Blueberry je kaubojac

 

mada , nije mi smetalo - zaboleo me stomak od smejanja - sto zbog konja sto zbog TinTina

 

Steinika , ti si previse ozbiljan za takve zabavne filmove :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja nisam ni inače neki ljubitelj kaubojaca i za mene je ovaj film (2 i po sata) bilo klanje svinjčeta tupim nožem - mnogo se mučilo do kraja)

Džoni Dep jest dobar ali ni on nije mogao da izvuče ovu priču iz bezdušnosti i muljavosti. Nisam uopšte oduševljen. Veoma prosečno što se mene tiče. Trojka za film :(

sam si dao odgovor na pocetku posta :)

ja jesam ljubitej kaubojaca i ovo je film za sve moje istomisljenike

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  Po meni najbolji mu prvi deo Road movie trilogije Alice in den Städten

i

  Der Himmel über Berlin ( Nebo nad Berlinom), svercovo se na otvaranju Festa 87-e ili 88-e da ga vidim, posle 20 minuta "premijerna" BG publika pobegla glavom bez odzira, ja seo u peti red za dz. :shinymj5:

post-264-0-43864200-1381680973_thumb.jpg

post-264-0-94421900-1381681012_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ko voli  - voli , ko ne voli - ne voli

 

ko voli , ne deli ....... pa cak prasta i U2 :rofl:

 

Nema šta tu da se prašta - U2 stvar je izvanredna, uzeta sa odličnog albuma.

 

Na sledećem saundtreku, odnosno u sledećem filmu je briljantni U2 sa Johnny Cashom - Wanderer. Himna! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...