Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

^ Cemu ovaj quote ? [mention=2304]Srecko[/mention] , nesto sam propustio ? Pojasni zasto odose cene u nebesa ovih SK ? default_roll1.gif

A i ovaj [mention=2577]pras1170 shaoling ke[/mention] ga bas dere sa ciframa. [emoji4]

 

 

[mention=52]Doktor[/mention]-e uopšte nemam pojma o čemu se radi i sto me je dotični gospodin citirao u vezi sa nečim sto uopšte nisam komentarisao.

Citat koji je naveo je interna šala sa Wolandom i Zenom u vezi sa Wolandovim “spavanjem” u haustoru-ulazu u BG 1993; jer me je Zen upoznao sa g. Wolandom (izuzetno mi je bilo drago sto sam ga upoznao) i ja sam se našalio da je to mogao mnogo ranije da učini da je forum otvorio te 1993.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/19/2019 at 12:47 PM, Leonardo said:

Bolje to nego da postaneš ravnozemljaški apostol.

Za par godina će fotografije tvog sistema prikazivati kao mi danas one famozne Grke.

 

Ja sam negde na 80 sati usviravanja . Mislim da treba oko 150.:)
Čim se usvira dolazi Leo kod mene da čuje.
Džez, bluz, klasika, hevi metal, treš metal , disko, fank, narodnjaci, etno, elktro, duhovna muzika -šta god oćeš.

Ponesi od muzike šta oćeš.
Ali kida sve pravce u svim pravcima.:D
Baš me zanima kad neko drugi bude slušao dal će naći manu na relaciji - zvučnik - skretnica - pojačalo.
Dal treba subvufer :Viannen_loungelizard:

Ako ti se svidi - imaš od mene na poklon sve delove za moju verziju skretnice. A i ako ti se ne svidi.

:pardon:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako bude procenjivao sa tom tvojom muzikom u mrljama ........ svasta moze da se desi
ako bude procenjivao sa nemrljavom :smesna: muzikom , onda ce naverovatnije ostati na onome sto mu je poslato

meni je proslo godinu dana rada i ikebana od po kvadrata dok nisam ( za svoje usi ) optimizovao Pepperpot skretnicu

s druge strane - pominjao sam , ima i Acin (RAAL) recept od 6db na basu i 6db na VT , i taj je zavodljiv ...... pa kom se carstvu privoliti ...... ja se privolih kompleksnijoj , jednostavno nema muzike/produkcije koju ne mogu da slusam sa ovom iteracijom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema srednjih brate sa tim na Dorset . Ubio si mu 3D sliku kao zeca.

Kao da je ćebe preko zvučnika. A to je mao hevi za moje uši.

Možda visoke ne čujem kako treba - ali za srednje još nisam gluv.

Ti ako tako voliš na tvom drajveru tu kombinaciju - to je ok.

Prođi me se skretnica. Hteo sam čekićem da je polupam.:loleverybody:

Za pojačalo svala čast! Nema manu :happy64:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljudi moji, nije zvučnik žena venčana u hramu pa da sa njim delim dobro i manje dobro dok nas smrt ne rastavi. 

Menja se u skladu sa afinitetom ili nekom prolaznom željom-idejom. Može se i lutati, kome je do lutanja. 

Vama obojici hvala, za ponuđena rešenja i moguće pravce igrarije i istraživanja. Proba se jedan pa drugi način a ostane onaj prijemčiviji.  Bolje je imati dve i više mogućnosti zasnovane na ozbiljnom radu i razmišljanju, plus mogućnost ličnog uvida, nego lutati tamnim vilajetom i slušati preporuke tipa "imam još 1000+ ideja".   

Obaška činjenica da mi sve češće najviše odgovara tišina tipa staroplaninski pašnjaci. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma pusti Mikuma - nije on ljut  , ja volem da mu bacim trokuku a on vole da se peca , ono oko muzike u mrljama (tog se secam kad am biJo mali , oni reflektori za uljanim predfilterima , pa zveknes par piva pa ti svaka muzika u mrljama ........ ihaj , al se bilo mlado .......) ........

 

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

24 minutes ago, Mikorist said:

Nema srednjih brate sa tim na Dorset .

Ima tu još nešto, slušao sam jedared iste zvučnike sa dva potpuno različita izlazna pojačala, isto pretpojačalo i sve ostalo.  Jedno se dernja, drugo baš kako treba.

E sad šta je bilo u pitanju stvarno ne bih znao, samo sam konstatovao stanje i otišao dalje. Sve je bilo ispravno, a teško mi je da poverujem da bilo koje od ta dva nije bilo linearno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za Dorset postoje 3 verzije skretnice fabričke(treća verzija ima isto notch filter) . I četvrta Zenova. I gle čuda probao sam sve četiri.

Zato imam toliki višak delova - za izvoz.

Najbolje se čuje mix Zenove (za bass)  i verzije br. 2 fabričke (high mids- visoki)

 

miko.jpg.f8b1f7dd31f9411b4ed6b18e007071ab.jpg 

Zašto je to tako - pojma nemam. Ovo poglavlje sam zatvorio jer nema šta da menjam i probam više u ovom zvučniku.

Mogu da promenim samo ceo zvučnik. :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zamisljam zene kako piju kafu i cavrljaju:

-Mene moj muz tera da sama svako jutro nosim sveze povrce s'pijace, dok on cita novine na terasi.

-Moj ne izlazi na terasu, a ni ja ne moram na pijacu -sve on to meni donese...

-Wow, sto je dobrica...

-Ali, zato moram da mu menjam skretnice na slepo!

-Wtf?!

:buehehe:

Izvini Miko, nisam odoleo! :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...